نماینده مردم بندرعباس در جمع مدیران استانی تامین‌اجتماعی:

راه‌انـدازی مرکز MRI مطالبـــه مهم مـردم هرمزگان بود

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در خانه ملت با اشاره به راه‌اندازی مرکز ام. آر. آی. در تنها بیمارستان تامین‌اجتماعی استان، این خدمت درمانی را اقدامی خوب و ماندگار برای تحقق مطالبات اجتماعی مردم دانست.

تامین 24 / احمد مرادی در نشست مشترک استاندار و عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در خانه ملت با  مدیران استانی تامین‌اجتماعی، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی این سازمان، اظهار داشت: باید مکانیزمی برای خودارزیابی در سیستم خدمات رسانی طراحی کنیم تا پی ببریم که چه خدماتی ارایه شده و چه کاستی‌هایی وجود دارد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، وی افزود: برای رسیدن به استانداردهای کیفی و کمی لازم در این رابطه، با استفاده از خرد جمعی و داشتن روحیه تلاش، همکاری و مشارکت جمعی در رفع کاستی‌ها گام برداریم.

 

نـماینده مـردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بحث بهداشت و درمان وجود مرکز MRI یک نیاز اساسی است تا بتوانیم به استانداردها دست پیدا کنیم.

 

مرادی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای خوب و ماندگار برای تحقق مطالبات اجتماعی مردم استان، راه‌اندازی مرکز ام. آر. آی در تنها بیمارستان تامین‌اجتماعی استان بود که به عنوان یک دستگاه پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است و می‌تواند بخشی از نیازهای درمانی مردم را تامین کند.

 

وی خاطـرنشان‌ کرد: گرچه هنوز در این زمینه به نسبت جمعیت استان کمبودهایی وجود دارد، اما راه‌اندازی آن می‌تواند آثار مثبتی به همراه داشته باشد و همه مسئولان و خدمت‌گزاران با همگرایی جمعی باید کمک کنند تا مطالبات و خواسته‌های مردم محقق شود.

 

نماینده مردم بندرعباس، حاجی‌آباد، خمیر و قشم در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در بیمارستان‌های شهید محمدی، صاحب‌الزمان و از امروز در بیمارستان خلیج فارس این دستگاه وجود دارد که بخشی از نیاز استان را برطرف می‌کند.

 

مرادی اضافه کرد: ما در مجمع نمایندگان استان در کنار دانشگاه علوم‌ پزشکی و تامین‌اجتماعی تلاش می‌کنیم که سطح کمی و کیفی چنین خدماتی در استان افزایش یابد.


ارسال نظر

captcha