فیش حقوقی بازنشستگان با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است

تامین 24 / مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد دستوری #9*142* برای دارندگان سیم کارت همراه اول و کد دستوری #9*1420* برای دارندگان سیم کارت‌های ایرانسل و رایتل قابل دریافت است.

 

مهندس علی معیری اظهار داشت: تلاش شده است که ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران در نهایت سهولت باشد تا این عزیزان به فراخور نیاز خود به راحتی بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی افزود: مستمری بگیران می‌توانند با وارد کردن شماره ملی و شماره مستمری در این سامانه مبالغ پرداختی، کسورت و مانده وام‌های خود را مشاهده کنند.

 

معیری گفت: استفاده از کد دستوری یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها برای استفاده از سرویس‌های استعلامی سازمان تأمین‌اجتماعی است که حتی از طریق تلفن‌های همراه غیرهوشمند و بدون نیاز به اینترنت نیز قابل استفاده است و بر همین اساس دریافت اطلاعات فیش حقوقی بازنشستگان از طریق این سرویس راه‌اندازی شده است.

 

وی ادامه داد: خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی با استفاده از تمامی روش‌ها و فناوری‌های نوین درحال توسعه است تا جامعه تحت پوشش این سازمان بتوانند خدمات مورد نیاز را به بهترین روش دریافت کنند.


ارسال نظر

captcha