گزارشی از دومین روز نمایشگاه

استقبال از غرفه سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ

ارایه خدمات مشاوره بیمه ای و درمانی و معرفی سامانه های غیرحضوری و اپلیکیشن های موبایلی در دومین روز از نمایشگاه الکامپ در غرفه سازمان تامین اجتماعی با استقبال در خور بازدیدکنندگان از نمایشگاه مواجه شد.

مهین داوری

تامین 24 /

مریم محرابی یکی از بازدیدکنندگان در همسایگی غرفه با اشاره به کیوسک های الکترونیکی خدمات بانکی و‌بیمه ای می گوید : سازمان تامین اجتماعی به جهت تعداد زیاد بیمه شدگانش بیشتر از دیگر سازمان ها به خدمات غیرحضوری نیازمند است که با سرعت بیشتری و روان تر با مخاطبانش ارتباط بگیرد . 
این بازدیدکننده ادامه می دهد : من امروز متوجه شدم که می شود با ارایه کارت ملی به سوابق بیمه ای و ...دسترسی داشته باشم . 
 
وی بر اطلاع رسانی هرچه بیشتر و وسیع تر خدمات تامین اجتماعی تاکید می کند و می گوید : امروز نه فقط من جوان بلکه افراد بازنشسته و سالمند دارای تلفن همراه هستند و اگر به نحوه استفاده از این خدمات آشنایی داشته باشند اتفاق بزرگی در تسهیل امور مردم در بهره گیری از خدمات تامین اجتماعی رقم می خورد . 
 
مردی میانسال که مشغول گفت و گو با مشاور بیمه ای است از چگونگی تجمیع سوابق بیمه ای اش و شیوه دریافت سوابق آن از طریق سامانه های غیر حضوری می پرسد که مشاور بیمه ای نیز اطلاعات و راهنمایی هایی لازم را مطرح می کند. 
 
پونه نفط کشان کارشناس متخصص واحد CRM سازمان تامین اجتماعی که مشغول ارایه مشاوره بیمه ای به بازدیدکنندگان در داخل غرفه است در گفت و گو با « تامین ۲۴ » می گوید : میز مشاوره بیمه ای غرفه امروز هم مثل روز گذشته با استقبال بازدید کنندگان روبرو شده است . 
وی با اشاره به اینکه بیشترین مراجعان در خصوص ادعای سابقه و‌بیمه بیکاری سوال داشته اند اضافه می کند : بیمه خویش فرمایی ، بیمه کارفرمایان ، معرفی مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی ، کانون بازنشستگی ، بیمه زنان خانه دارو خویش فرما بیشترین محور پرسش بازدیدکنندگان است . 
وی ادامه می دهد: برخی نیز با پرسش بیمه ای وارد گفت و گو می شوند اما پس از آن از  خدمات برخی مراکز بزرگ و معروف سازمان و اینکه دیگر داروها رایگان نیست شکایت می کنند و یا اینکه انگار نظارتی بر بازرسی های بیمه ای از کارگاه ها وجود ندارد و گاه برخی روابط ناسالم برقرارمی شود شکایت دارند . 
 
مجموعه غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اولین روز نمایشگاه الکامپ در سالن ۴۱ پذیرای بازدیدکنندگان با معرفی خدمات غیرحضوری و مشاوره های درمانی و بیمه ای و دیگر خدمات الکترونیکی ارتباطی است و 
در دومین روز از نمایشگاه الکامپ تا این لحظه روزبه کردونی مدیر روابط عمومی وزارت کار ، ....رضوی مدیر فناوری و راهبردی وزارت کار ، واعظی رییس دفتر ریاست جمهوری و اذر ی جهرمی وزیر ارتباطات بازدید کرده اند .
 

ارسال نظر

captcha