کارشناس مستقر در غرفه سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ خبر داد:

همکاری بانک رفاه در ارائه خدمات الکترونیک

کارشناس فنی اداره خدمات ماشینی بانک رفاه از همکاری این بانک با سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات نوین بانکی به بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت: کیوسک و خودپردازهای مجهز به NFC بانک رفاه در نمایشگاه الکامپ برای ارائه خدمت به بازدیدکنندگان مستقر شده اند.

مهین داوری

تامین 24 / آرمان رمضانی در غرفه سازمان تامین اجتماعی در دومین روز از نمایشگاه الکامپ، با اشاره به خدمات به نمایش گذاشته بانک رفاه افزود: اقدامات مشترک بانک با سازمان تامین اجتماعی متعدد و متنوع است و در نمایشگاه حاضر بخشی از خدمات معرفی و به نمایش گذاشته ایم.

 

وی در گفت‌و‌گو با تامین 24 ادامه داد: دستگاه خودپرداز مجهز به NFC موجود دستگاهی است که دارندگان سیم کارت رایتل می توانند با تعویض سیم کارت خود، مشخصات کارت بانکی خویش را بر روی سیم کارت اعمال کنند و از طریق گوشی های هوشمند که دارای ماژول NFC هستند، می توانند با مراجعه به خودپرداز مد نظر سایر کارهای بانکی خود را انجام دهند.

 

کارشناس بانک رفاه با اشاره به اینکه امتیاز دستگاه خودپرداز بی نیازی آن از کارت فیزیکی است افزود: دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران خدمت جدیدی است که به این دستگاه افزوده شده و در صورت ارائه اطلاعات و داده ها از سوی سازمان تامین اجتماعی، این خدمت آماده بهره برداری است.

 

رمضانی گفت: این خودپردازها فعلا در چند شعبه بیمه ای تامین اجتماعی در تهران وجود دارند و در صورت بسترسازی و فراهم آوری زیرساخت های لازم در نظام بانکی کشور، بهره‌برداری از آنها در سطح ملی نیز میسر است.

 

دریافت سوابق بیمه ای از طریق کارت ملی هوشمند

رمضانی در معرفی کیوسک الکترونیکی ارائه خدمت مبتنی بر کارت ملی هوشمند گفت: افراد با قرار دادن کارت ملی هوشمند خود در جایگاه مشخص تعبیه شده بر روی کیوسک می توانند به سوابق بیمه ای خود دسترسی پیدا کنند.

 

کارشناس خدمات ماشینی بانک رفاه در معرفی دستگاه پوز این بانک نیز گفت: اپلیکیشن نصب شده این امکان را فراهم می آورد که تمامی کارت های بانکی مشتریان در بانک رفاه نمایش داده شود و مشتری تنها با داشتن رمز دوم کارت ها و گوشی هوشمند که ماژول NFC دارد از طریق دستگاه های خودپرداز خاصی که NFC را پشتیبانی می کنند، تمام خدمات فروشگاهی را دریافت می کند.

 

وی گفت: تعداد این دستگاه ها در حال حاضر محدود است و در برخی اماکن وجود دارند و در صورت بازبینی و پشتیبانی، توسعه داده می شوند.

 

وی با اشاره به اینکه استقبال بازدیدکنندگان از غرفه سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ بیان کرد: نمایش و معرفی خدمات الکترونیک با استقبال خوبی همراه است و تاکنون به طور میانگین روزانه ۵۰۰ نفر با شیوه استفاده از خدمات بانک رفاه در نمایشگاه آشنا شده‌اند.


ارسال نظر

captcha