حضور فعال تامین‌اجتماعی در نمایشگاه الکامپ

اولین روز بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، امروز پنج شنبه در حالی برگزار شد که سازمان تامین‌اجتماعی به روال هرساله در این نمایشگاه حضور فعالی را تجربه می کند.

احسان احمدی

تامین 24 / نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به‌عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT و همچنین تسهیل در ارتباطات و تشریح سرویس ها و خدمات IT محور سازمان ها و شرکت ها به بازدیدکنندگان ایجاد شده و همه ساله این نمایشگاه در حوزه ICT برگزار می شود.

 

در این دوره از نمایشگاه الکامپ، سازمان تامین‌اجتماعی در سالن شماره 41 نمایشگاه بین المللی تهران به همراه بانک رفاه کارگران، شرکت رایتل، بیمارستان میلاد و گروه شرکت های داتک حضور دارد.

 

به گزارش تامین 24، سازمان تامین‌اجتماعی در سال‌های اخیر با تمرکز بر حوزه فعالیت های الکترونیک، ارائه خدمات غیرحضوری را در دستور کار قرار داده است.

 

تامین‌اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر کشور با تحت پوشش قراردادن بیش از 42 میلیون نفر از جمعیت کشور، همواره در راستای ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به نیمی از جمعیت کشور، تلاش در تسهیل خدمات مورد نظر داشته و در سال‌های اخیر با تقویت حوزه خدمات الکترونیک، به این موضوع پرداخته است.

 

غرفه تامین‌اجتماعی در روز اول مورد بازدید بیمه شدگان، بازنشستگان، شرکای اجتماعی و مدیران سازمانی قرار گرفت. علیرضا خواک مدیرکل دفتر هیات مدیره سازمان، مهندس علی معینی مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌ها و یونس کریم نژاد مدیرکل امور مالی سازمان تامین‌اجتماعی از جمله مدیران سازمانی بازدیدکننده از نمایشگاه الکامپ بودند. حامد شمس، مدیرکل روابط عمومی شرکت پست نیز از جمله بازدیدکنندگان غیرسازمانی امروز بود.

 

نمایشگاه الکامپ از 25 تا 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند برای بازدید، دریافت مشاوره و خدمات مورد نیاز به غرفه سازمان تامین‌اجتماعی، بانک رفاه کارگران، اپراتور رایتل، بیمارستان میلاد و گروه شرکت های داتک واقع در سالن 41 این نمایشگاه مراجعه کنند.

 

گفتنی است کارشناسان بیمه ای و درمانی تامین‌اجتماعی با حضور در غرفه این سازمان به ارائه خدمات مشاوره و پاسخ به سئوالات مراجعان می پردازند.


ارسال نظر

captcha