سازمان تامین اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور یافت

معیری: ارائه خدمات و سرویس‌های نوین بیمه‌ای و درمانی در حوزه فناوری اطلاعات

مدیرکل دفتر راهبری سیستمهای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حضور موثر هر ساله سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه بین المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) اظهار داشت: در سال جاری نیز با حمایت مدیران ارشد سازمان، افتخار حضور سازمان به منظور ارائه آخرین دستاوردهای حوزه IT در نمایشگاه الکامپ میسر شده است.

تامین 24 / مهندس علی معیری اظهار داشت: نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، به‌عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT و همچنین تسهیل در ارتباطات و تشریح سرویس ها و خدمات IT محور سازمان ها و شرکت ها به بازدیدکنندگان، ایجاد شده و همه ساله این نمایشگاه در حوزه ICT برگزار و مورد استقبال گسترده مخاطبین قرار می گیرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس معیری گفت: سازمان تامین اجتماعی با رویکرد ارائه خدمات و سرویس های نوین بیمه ای و درمانی در حوزه فناوری اطلاعات، اقدام به شرکت در نمایشگاه مذکور نموده است.

 

وی افزود: حضور سازمان در نمایشگاه سال جاری با همکاری اداره کل روابط عمومی، شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، بانک رفاه، شرکت های ساتا، رایتل، داده پردازی و بیمارستان میلاد همراه خواهد بود.

 

معیری تصریح کرد: غرفه سازمان تامین اجتماعی در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ برپا خواهد بود و در 9 ایستگاه، خدمات الکترونیک این سازمان به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

 

گفتنی است، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ بیست و هفتم لغایت سی ام تیر ماه سال جاری برپا خواهد بود.

 


ارسال نظر

captcha