​پست‌های توئیتری شریعتمداری

وعده‌هایی که تحقق یافتند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پست‌های توئیتری خود، برخی از وعده‌های تحقق یافته را اعلام کرد.

تامین 24 / محمد شریعتمداری در صفحه خود نوشت: کاهش 8 سال سن مدیریتی، انتصاب 5 دهه شصتی به عنوان معاون و دستیار وزیر، انتشار اطلاعات مدیریتی 5 صندوق تابعه، افزایش 10 درصد مدیران زیر 40 سال شرکت‌های تابعه، ایجاد 5 گام شفافیت در وام‌های کم‌بهره، مجوز تعاون، ضمانت نامه ها، حقوق، بدهکاران و واگذاری بورسی شرکت‌ها، از وعده‌های تحقق یافته بودند.

 

وی همچنین در پست دیگری، نوشت: با توجه به اجراء برنامه نهضتی #جوانگرایی #نخبگان درعرصه مدیریت عالی کشور، از این پس مستمرا نتایج و ثمرات ارزشمند مدیریت جوانان منصوب در پست‌های مدیریت عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استحضار ملت برگوار کشور خواهد رسید.

 

شریعتمداری همچنین در حساب شخصی توئیتر خود اعلام کرد: در سایه جوانگرایی درعرصه مدیریت و با پیگیری ویژه از دولت و مجلس و عنایت خاص آنها در سال جاری نه تنها 200 هزار خانوار از لیست مستمری بگیران سازمان بهزیستی حذف نشد، بلکه 178 هزار خانواری که مستمریشان تک نفره بود، مستمری خود را از این پس براساس تعداد نفرات خانوارشان می گیرند.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پست دیگری نوشت: درسایه جوانگرایی و مدیریت جوان و کارآمد بخش تعاون از اقتصاد ایران درهفته تعاون برای اولین بار تعاونی ها از نعمت صندوق تامین منابع مالی خرد تضمین شده که تحولی درعرصه حمایت از تعاونی های نوبنیاد و دانش بنیان است برخوردار شدند.


ارسال نظر

captcha