اعزام تعدادی از سالمندان به مشهد مقدس توسط یکی از خیران

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از تشرف تعدادی از سالمندان تحت حمایت این نهاد به حرم امام رضا (ع) خبر داد وگفت: این افراد توسط یکی از خیران به این سفر معنوی اعزام شده اند.

تامین 24 / حسین زمانیان با بیان اینکه این فرد خیر و نیکوکار خواهان اعزام مددجویان سالمند به حرم امام رضا (ع) بود، افزود: مددجویان با قطار به مشهد مقدس اعزام شده‌اند که در این سفر هر مددجو توسط یک پرستار همراهی می‌شود.

وی در گفت‌و‌گو با مهر با اشاره به اینکه ۴۰ نفر از سالمندان در این سفر حضور دارند، بیان کرد: از این تعداد ۲۲ نفر زن و ۱۸ نفر مرد هستند که سفر آنها به مدت پنج روز انجام می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران یادآور شد: این خیر نوع‌دوست پیش از این ۲۱ نفر از نابینایان تحت حمایت را به مشهد مقدس اعزام کرده است.

زمانیان همچنین از اردوی زیارتی مادارن و دختران تحت حمایت به حرم حضرت معصومه (س) در قم خبر داد و گفت: به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) این افراد به قم اعزام شدند.

وی ادامه داد: ۲۰۰ نفر از مادران و دختران در آستانه ازدواج در سفری چهارروزه در مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) حضور دارند که علاوه بر زیارت حرم مطهر حضرت معصومه (س) از دیگر برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و تربیتی بهره‌مند می‌شوند.


ارسال نظر

captcha