دکتر سالاری در دیدار با همکار پیشکسوت سازمان تامین اجتماعی:

تجربیات همکاران بازنشسته ارزشمند است

دکتر مصطفی سالاری همزمان با هفته تأمین اجتماعی با حضور در منزل محسن تقوی از همکاران پیشکسوت این سازمان، فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی را تبریک گفت.

تامین 24 / مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این دیدار گفت: توصیه‌های همکاران بازنشسته درباره تلاش مجاهدانه و توام با صداقت در خدمت به مردم برای ما بسیار ارزشمند است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی سلامتی و شادابی آقای محسن تقوی را باعث خوشحالی دانست و گفت: در حال حاضر جامعه تحت پوشش سازمان نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شود و امیدواریم مدیران و همکاران بتوانند به گونه‌ای به جامعه خدمت کنند که بتوانیم در آینده به فعالیت در این سازمان افتخار کنیم.

 

در این دیدار محسن تقوی، همکار بازنشسته سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: کارکنان سازمان با صداقت و تلاش مجاهدانه باید در خدمت جامعه تحت پوشش باشند تا کارگران و بازنشستگان در نتیجه زحمات کارکنان سازمان بتوانند زندگی توام با رفاه و آرامش داشته باشند.

 

تقوی از مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی تشکر کرد و گفت: حضور شما در منزل همکار بازنشسته سازمان نشانه توجه ویژه به همکاران سازمان است و با پشتیبانی و همدلی کارکنان می‌توانید مسیر اعتلای سازمان را با موفقیت طی کنید.

 

آقای تقوی متولد سال 1301 است و از سال 1333 در سازمان تأمین اجتماعی استخدام شده و سال 1356 به بازنشستگی رسیده است.

 


ارسال نظر

captcha