مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با آرمان‌های حضرت امام (ره) تجدید پیمان کردند

سالاری: خدمت شایسته به بیمه‌شدگان را وظیفه خود می‌دانیم

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، منابع این سازمان را حق‌الناس دانست و تاکید کرد ازآنجاکه معیشت و سلامت بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی به خدمات بیمه‌ای و درمانی این سازمان وابسته است، ضرورت دارد ضمن مدیریت صحیح منابع و مصارف، مراقب باشیم که مستمری‌بگیران خدماتی که شایسته آنها است را دریافت کنند.

سلاله صدرائی

تامین 24 / دکتر مصطفی سالاری در آیین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) که امروز در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، افزود: هرگونه تصمیم‌گیری در سازمان تامین‌اجتماعی، بر زندگی بازنشستگان و بیمه‌شده‌ها اثرگذار است و ضرورت دارد در مدیریت منابع و مصارف سازمان به درستی عمل کنیم؛ به ویژه این‌که منابع سازمان حق‌الناس و متعلق به بیمه شدگان است.

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه، با اشاره به جمعیت بیش از ۴۲ میلیون نفری کشور که زیر پوشش چتر بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی قرار دارند، تصریح کرد: از خداوند متعال خواهانیم که بتوانیم خدمت‌گزاران شایسته‌ای برای این قشر عظیم باشیم؛ اطمینان خاطر جمعیت تحت پوشش را برای دوران بازنشستگی، ازکارافتادگی و آینده زندگی‌شان فراهم کنیم و نیز حق و حقوق ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بازنشسته تامین‌‌اجتماعی را صیانت و امانت‌داری کنیم.

 

وی افزود: امروز به مناسبت هفته تامین اجتماعی توفیق پیدا کردیم که در حرم مطهر حضرت امام (ره) حضور پیدا کرده و با آرمان‌های ایشان تجدید پیمان کنیم؛ خدمت شایسته به مردم همواره مورد تاکید امام راحل و جزو برنامه‌ها و سیاست‌های اصلی انقلاب اسلامی بوده است و همه همکاران سازمان نیز رسالت و وظیفه اصلی خود می دانند تا به مردم و بیمه‌شدگان خدمت‌رسانی کنند.

 

سالاری، ارائه خدمات بهینه تامین‌اجتماعی به جامعه هدف را نیازمند به‌کار گیری همت و خرد جمعی و برنامه‌ریزی مناسب دانست و ادامه داد: با توجه به گستردگی جامعه هدف، ارائه خدمات تامین‌اجتماعی اقدامی مهم و ضروری به شمار می‌رود و با توجه به شرایط اقتصادی کشور که متاثر از تحریم‌های ظالمانه است، همخوان کردن منابع و مصارف سازمان اقدامی به مراتب حساس‌تر است.

 

وی اظهار کرد: امروزه شرایط اقتصادی جامعه به‌گونه‌ای است که برای وصول مطالبات سازمان نمی‌توانیم بخش‌های تولیدی، واحدهای صنعتی و کارگاه‌های اقتصادی کشور فشار بیاوریم زیرا هرگونه تعطیلی بنگاه‌ها، منجر به افزایش بیکاری در کشور و ضرر مالی دوسویه سازمان می‌شود.

 

سالاری در پایان خاطرشان کرد: امروز در این مکان مقدس و در حرم حضرت امام (ره) عهد و پیمان می‌بندیم که حفظ حقوق و دارایی بیمه‌شدگان و بازنشستگان، خدمات شایسته‌ای به آنها ارائه کنیم.


ارسال نظر

captcha