29 واحد بیمه ای تامین اجتماعی همدان خدمتگزار بیمه شدگان

اسمعیل نبوی مدیرکل تامین اجتماعی همدان دربرنامه رادیوئی دریچه صداوسیمای این استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های سازمان و تشریح خدمات غیر حضوری به تماس‌های تلفنی مردم در مورد مسائل و مشکلات آنان پاسخ گفت.

تامین 24 / اسمعیل نبوی در گفتگوی تلفنی برنامه زنده رادیویی دریچه صدای مرکز همدان گفت: سازمان تامین اجتماعی در استان همدان مفتخر است از جمعیت یک میلیون و 738 هزار نفری استان بیش از  764 هزار نفر را تحت پوشش قرار داده ( حدود 45% جمعیت استان ) که از این تعداد ، بیمه شدگان اصلی با احتساب اعضای خانواده بالغ بر 660 هزار نفر و مستمری بگیران 104 هزار نفر هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: تعهدات این سازمان در دو بخش تعهدات کوتاه مدت (  شامل 18 نوع خدمت،  پرداخت غرامت دستمزد، مقرری بیکاری، غرامت نقض عضو، حمایتهای درمانی، کمک هزینه ازداوج، غرامت دستمزد ایام بارداری بانوان، هزینه کفن ودفن و .... ) و تعهدات بلند مدت ( شامل  مستمری بازنشستگی ، مستمری بازماندگان و مستمری از کارافتادگی ) است که همکاران این استان در 13 شعبه ثابت و 11 شعبه اقماری و 5 کارگزاری به بیمه شدگان خدمات ارائه می کنند .

نبوی گفت: سازمان تامین اجتماعی در جهت ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان خود و بمنظور اجرای حقوق شهروندی و عدم مراجعه بیمه شدگان به شعب در اجرای طرح ملی توسعه خدمات غیرحضوری با استفاده از سامانه خدمات غیر حضوری ( عدم نیاز مراجعه به شعب ) خدمات ذیل را بصورت الکترونیک به مردم ارائه می کند.

دراین گفتگو تعدادی از بیمه شدگان درتماس تلفنی با برنامه دریچه مسائل ومشکلات خود را با مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان درمیان گذاشتند ونبوی به مسائل ومشکلات مطرح شده پاسخ گفت.


ارسال نظر

captcha