سالاری عضو کمیته شفافیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به عضویت کمیته دائمی شفافیت این وزارتخانه منصوب شد.

تامین 24 / متن این حکم به این شرح است:

به موجب این حکم جنابعالی به عنوان «عضو کمیته دائمی شفافیت» که تحت نظر اینجانب تشکیل شده است منصوب می‌شوید تا هماهنگ با سایر اعضای محترم کمیته نسبت به تحقق اولویت‌های مندرج در این ابلاغیه در حوزه تحت نظرتان اقدامات موثرتری را به‌عمل آورید.

 

بر پایه مفاد بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی، موضوع شفافیت به مثابه موثرترین ابزار مبارزه با اشکال مختلف فساد، برای استقرار دولتی کارآ و ایجاد جامعه‌ای پایدار ترسیم گردیده است. همچنین بر مبنای مفاد برنامه‌های رئیس جمهور محترم در هر دوره، شفافیت از مهمترین اصول حاکم بر مدیریت قوه مجریه برشمرده شده و بارها مورد تاکید ایشان قرار گرفته است. پافشاری بر استقرار بی تنازل شفاف سازی، نقش مهمی در افزایش سرمایه اجتماعی و استحکام مناسبات دولت و مردم در جامعه اسلامی برعهده دارد. بر این اساس، همان‌گونه که بارها تاکید کرده‌ام در خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان اجتماعی‌ترین نهاد حاکمیتی کشور، مقوله شفافیت، سیاستی پایدار و مسیری بی بازگشت است تا ضمن راهبری شفاف امور همراه با افزایش سطح نظارت عمومی، زمینه بهبود کارایی، افزایش بهره‌وری همه جانبه و ارتقاء نشاط، امید و پویایی اجتماعی بیش از پیش فراهم گردد.

از درگاه ایزد منان، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، توفیق روزافزون شما را در انجام مسئولیت محوله مسألت می‌نمایم.

 

منبع: اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی


ارسال نظر

captcha