امضای تفاهم‌نامه همکاری بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران

محسن ضیائی بیدهندی، معاون مدیر عامل بانک رفاه کارگران در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی با حضور در بیمارستان میلاد با دکتر محمود رضا فیاض مدیر عامل این بیمارستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

تامین 24 / دکتر محمود رضا فیاض با اشاره به ویزیت روزانه حدود 8 هزار نفر در درمانگاه‌ها و اورژانس بیمارستان میلاد گفت: روزانه 300 عمل جراحی نیز در میلاد انجام می‌شود که بیشتر آنها تخصصی و فوق تخصصی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، وی خدمت به جامعه کارگری را افتخار مضاعف کارکنان بیمارستان میلاد عنوان کرد و اظهار داشت: بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران هر دو متعلق به خانواده سازمان تامین‌اجتماعی است.

 

دکتر فیاض تصریح کرد: در چند سال اخیر رابطه کاری بیمارستان میلاد و بانک رفاه بیشتر شده است؛ هر چند که می‌توان گفت ظرفیت و زمینه برای افزایش همکاری‌های طرفین بیش از شرایط موجود است.

 

محسن ضیائی، معاون مدیر عامل بانک رفاه کارگران نیز همکاری با بخش سلامت کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهار امیدواری کرد که بانک رفاه بتواند خدماتی را که شایسته بیمارستان میلاد است، ارائه کند.

 

وی با بیان اینکه بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران متعلق به سازمان تامین‌اجتماعی است، گفت: باید تفاهم‌نامه بعدی گسترده‌تر و در موعد مقرر به امضای طرفین برسد؛ چرا که نگاه ما به همکاری با بیمارستان میلاد نگاه توسعه‌ای است.


ارسال نظر

captcha