هم‌زمان با 25 ذی‌الحجه انجام می‌شود؛

تقدیر ازبازنشستگان، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه سازمان تامین‌اجتماعی

هجدهمین دوره انتخاب بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه سازمان تامین‌اجتماعی برگزار می‌شود.

تامین 24 / تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران (از کار افتاده کلی‏‏‏‏‏‏- همسر بازمانده) اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی می‌توانند تا روز چهارشنبه بیست و ششم تیر با مطالعه شاخص‌ها و فرم‌های فراخوان که در سایت سازمان تامین‌اجتماعی منتشر شده است، برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، شاخص‌های مندرج در فرم‌های فراخوان مربوط به سه گروه بازنشسته، همسر بازمانده و ازکارافتاده کلی نمونه از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی قابل رؤیت و بهره‌برداری است.

متقاضیان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ26‏‏‏‏/4‏‏‏‏/98 فرصت دارند تقاضای خود را برای شرکت در فراخوان به همراه تمامی مدارک مربوطه، به شعب تأمین اجتماعی، کانون‌های بازنشستگی، مدیریت‌های درمان (مراکز درمانی تحت پوشش) یا ادارات کل تأمین اجتماعی استان‌ها ارائه کنند.

مراسم تقدیر از بازنشستگان، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه سازمان تامین اجتماعی هم‌زمان با فرارسیدن روز 25 ذی‌الحجه مصادف با پنجم شهریور برگزار می‌شود و در این مراسم 10 نفر از نمونه‌های مذکور در حوزه کارگران بازنشسته و 5 نفر از نمونه‌های حوزه همکاران بازنشسته سازمان با حضور مسئولان عالی‌رتبه این سازمان در جشن کشوری تقدیر خواهند شد.


ارسال نظر

captcha