مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:

انتشار اطلاعات تحصیلی ۱۱۷ نفر از مدیران شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری

در ادامه روند شفاف‌سازی در صندوق بازنشستگی کشوری مدارک تحصیلی ۱۱۷ نفر از مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت‌های تابعه این صندوق منتشر شد.

تامین 24 / در ادامه روند شفاف‌سازی در صندوق بازنشستگی کشوری مدارک تحصیلی ۱۱۷ نفر از مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت‌های تابعه این صندوق منتشر شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر سید میعاد صالحی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در جدیدترین پست اینستاگرامی خود نوشت: در ادامه مسیر شفافیت، اطلاعات تحصیلی 117 نفر دیگر از مدیران شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی منتشر شد.

 

صالحی در ادامه تاکید کرد: هرچند مدرک تحصیلی، مهمترین معیار یک مدیر شایسته نیست، اما یکی از معیارهای مهم در شایسته سالاری است. اگرچه در مجموعه صندوق و شرکت‌های تابعه، منابع انسانی خوب و ارزشمندی داریم، ولی مشاهده مدارک مدیران و قضاوت با خودتان!

 

وی همچنین یادآور شد: ضمنا میزان حقوق و مزایای مدیران صندوق بازنشستگی و شرکت‌های تابعه در سال 98، پس از صدور احکام جدید و همچنین برگزاری مجامع شرکت‌ها و نهایی شدن میزان پرداخت‌ها و سپس گزارش‌گیری دقیق از شرکت‌ها، ان‌شاء‌الله در مردادماه منتشر و در فواصل زمانی سه ماهه به‌روز رسانی خواهد شد.

 


ارسال نظر

captcha