مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:

منابع آزمون رشته مفاهیم و میزان حفظ آیات مسابقات قرآن کریم ویژه همکاران شاغل

منابع آزمون رشته مفاهیم و میزان حفظ آیات بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه همکاران شاغل اعلام شد

تامین 24 / مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: منابع آزمون مراحل مقدماتی و نهایی رشته مفاهیم و میزان حفظ آیات بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سال جاری ویژه همکاران شاغل، تعیین و برای بهره برداری اعلام شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید مجتبی موسوی اظهار داشت:کتاب اخلاق در قرآن اثر آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای این دوره از مسابقات برای رشته مفاهیم تعیین شده است.

وی افزود: در مرحله مقدماتی، جلد اول فصل 12 مبحث گام های عملی به سوی تهذیب از صفحه 208 الی 255 تا ابتدای موضوع نیت و اخلاص و جلد دوم از ابتدای فصل اول مبحث تکبر و استکبار (صفحه 19) تا انتهای فصل هفدهم مبحث بخل و امساک تا (پایان صفحه 396) و مرحله نهایی نیز جلد اول از صفحه 208 الی 255 و کل جلد دوم تعیین و در صورت تغییرات برای مرحله نهایی،متعاقباً اعلام خواهد شد.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان تامین اجتماعی افزود: به منظور افزایش کمی و کیفی رقابت در مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان، رشته حفظ در سه سطح شامل، سطح یک: 8 جزء اول، سطح دو: 15جزء اول، سطح سه جزء 30 قرآن کریم برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: مرحله مقدماتی آزمون مفاهیم و حفظ در تاریخ 10 و 11 شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

لازم به ذکر است، فایل الکترونیکی منبع آزمون در صفحه اصلی سایت رسمی سازمان به آدرس www.tamin.ir  سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی به آدرس www.makarem.ir  در دسترس قرار دارد.

 


ارسال نظر

captcha