مهلت شرکت در سومین جشنواره عکس تامین‌اجتماعی در یک نگاه فقط 10 روز دیگر

علاقه‌مندان شرکت در سومین جشنواره دوسالانه عکس تامین‌اجتماعی در یک نگاه، فقط تا پایان خرداد فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

تامین 24 / این جشنواره در راستای آشنایی بیشتر هنرمندان و علاقه مندان با حوزه فعالیت‌های این سازمان و به دنبال برگزاری دو دوره دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» با توجه به دامنه گستردۀ خدمات تأمین‌اجتماعی (قبل از تولد تا پس از مرگ) برگزار و از برگزیدگان این جشنواره در هفته تامین‌اجتماعی سال جاری (19 تا 25 تیر) تقدیر می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، جشنواره عکس تامین اجتماعی که با استقبال خوب علاقه‌مندان روبرو شده است، در محورهای مختلفی با موضوع‌های ایمنی در کار، کارآفرینی و تولید، کارگران ساده و ماهر در محیط کار، حوادث ناشی از کار، خانواده - کودکان و آینده، بازنشستگان - ورزش و سلامتی، خدمات بیمه‌ای درمانی تامین‌اجتماعی، نگاه آزاد و خلاقانه به تامین‌اجتماعی و خدمات غیرحضوری سازمان برگزار می‌شود.

 

گفتنی است، آثار باید با فرمت jpeg و حجمی بین 2 تا 5 مگابایت به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل نام و نام‌خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله، به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه جشنواره به شماره 66580668- 64503176-021 تماس حاصل کرده و حداکثر تا یکم تیر سال 98 آثار خود را ارسال کنند.


ارسال نظر

captcha