عضو هیأت مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی:

شرکت‌های تابعه سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور در نمایشگاه تخصصی ایران هلث توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهند

عضو هیأت مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: شرکت‌های تابعه سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور در نمایشگاه تخصصی ایران هلث توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهند و کارشناسان حوزه درمان و تجهیزات پزشکی با بازدید از سایر شرکت‌ها از آخرین تحولات این حوزه مطلع می‌شوند.

تامین 24 / دکتر محمدعلی همتی در بازدید از غرفه شرکت‌های اوزان و بازرگانی بین‌المللی تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه ایران هلث اظهار داشت: سازمان تأمین‌اجتماعی به دلیل اینکه دومین تولید کننده درمان کشور است و 80 بیمارستان و 360 مرکز درمانی را اداره می‌کند، برای بهبود خدمات نیازمند تجهیزات به روز است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، وی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات پزشکی تأمین‌اجتماعی در سال‌های اخیر به روز شده‌اند و این کار باعث ارتقای خدمات درمانی در مراکز وابسته به تأمین‌اجتماعی شده است، افزود: ما نیازمند تداوم این مسیر هستیم و به همین دلیل کارشناسان سازمان تأمین‌اجتماعی باید به اطلاعات به روز دسترسی داشته باشند.

 

دکتر همتی شرکت‌های اوزان و بازرگانی بین‌المللی تأمین‌اجتماعی را از جمله شرکت‌های موفق در زمینه تأمین تجهیزات بیمارستانی برشمرد و اظهار داشت: شرکت اوزان در تجهیز بیمارستان‌ها تلاش‌های بسیار خوبی انجام داده و موفقیت‌های بزرگی کسب کرده است. شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین‌اجتماعی نیز تجهیز بیمارستان‌ها و به خصوص تجهیزات تکلیفی را برعهده داشته و بسیار خوب عمل کرده است.

 

وی فعالیت موفق شرکت‌های تابعه سازمان تأمین‌اجتماعی را منجر به استقلال و موفقیت این سازمان در احداث و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دانست و گفت: حضور این دو شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی نشانگر موفقیت سازمان در ارائه خدمات بیمارستانی و تأمین تجهیزات پزشکی است.


ارسال نظر

captcha