همکاری مشترک دارویی زهراوی ایران و رش سوئیس

چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ روزی ارزشمند برای دو شرکت معتبر دارویی، رش سوئیس و زهراوی ایران خواهد بود.

تامین 24 / این دو شرکت با حضور مقام‌هایی رسمی از دو دولت متبوع ایران و سوئیس، و همچنین مدیران ارشد رش و زهراوی، و جمعی از مسئولان محلی، یک نشست تخصصی در محل کارخانه زهراوی در تبریز برگزار خواهند کرد و سپس تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا می‌شود.

محیط مافی، مدیرعامل زهراوی می‌گوید:ما برای میزبانی آماده‌ایم. برنامه تخصصی ما فردا در ساعت ۹.۳۰ صبح در سالن اجتماعات و با حضور همکاران و متخصصان ارجمند زهراوی، سفیر سوئیس، سرپرست سازمان غذا و داروی ایران، مدیرعامل تی‌پی‌کو و مدیرانی از این هلدینگ، و مدیرعامل و نمایندگان شرکت معظم رش پارس، و همچنین اهالی رسانه برگزار خواهد شد و بازدید از خطوط، پایان‌بخش بخش اول است.

به گزارش شستا رسانه، برنامه رسمی عقد تفاهم‌نامه «سل‌سپت و زلودا از API» در ساعت ۱۲.۳۰ ظهر فردا در سالن اجتماعات هتل شهریار برگزار خواهد شد.

این مراسم هم با حضور مسئولان ارشد شهری، نمایندگان مجلس و جمعی از بزرگان تبریز رسمیت یافته و تفاهم‌نامه میان بنده به نمایندگی از زهراوی و آقای فرید بیدگلی (مدیرعامل رش پارس) منعقد خواهد شد.

سفیر سوئیس، آقای لایتنر و دکتر شانه‌ساز طرفین رسمی تفاهم‌نامه دولتین سوئیس و ایران هستند.

امیدواریم برکات این اتفاق به صنعت داروی کشور برگردد و مانند سایر موارد دارویی این شرکت، کمکی در مسیر ارتقای  سطح سلامت مردم باشیم.

 


ارسال نظر

captcha