وظیفه داریم با روحیه جهادی در راستای تحقق رونق تولید و اشتغال گام برداریم

اولین نشست شورای اداری اداره کل و شعب تابعه تامین‌اجتماعی یزد در سال 1398 با حضور مدیر و معاونان، رؤسای ادارات و رؤسای شعب 16 گانه تابعه برگزار شد.

تامین 24 / محمد صابری، مدیر کل تامین‌اجتماعی استان یزد در این نشست گفت: بر همه ما تکلیف است تا با روحیه جهادی و در چارچوب ضوابط و مقررات این سازمان در راستای تحقق امر رونق تولید و اشتغال گام برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین‌اجتماعی، وی افزود: در سال 1397، با همدلی و همراهی با شرکای اجتماعی، مجموعه تامین‌اجتماعی استان یزد به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

 

صابری با تقدیر از تمامی همکاران در پیشبرد اهداف سازمان تامین‌اجتماعی و ارائه خدمات گسترده به افراد تحت پوشش ابراز امیدواری کرد: در سال جاری و با محوریت برنامه‌های راهبردی که سازمان در نظر گرفته است، با گسترش خدمات الکترونیک به اهداف تعیین شده امسال نیز دست یابیم.

 

وی با برشمردن مهمترین برنامه‌های انجام شده توسط اداره کل تامین‌اجتماعی استان یزد در سال گذشته گفت: وصول منابع مورد نیاز برای انجام به موقع حجم بالای تعهدات در دو ماه پایانی سال گذشته، انتخاب اداره کل تامین‌اجتماعی استان به عنوان دستگاه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان و قرار گرفتن در بین سه اداره کل تامین‌اجتماعی در سراسر کشور، کسب مقام دوم وصول مطالبات قانونی در سطح کشور، بهره‌مندی چهار هزار کارگاه از مزایای طرح بخشودگی جرایم در راستای حفظ و ایجاد چرخه اشتغال و تولید، راه‌انداری شعبه اقماری بهادران شهرستان مهریز، اضافه کردن 110 متر به زیربنای شعبه مهریز و ... بخشی از توفیقات این اداره کل است.

 

صابری افزود: انجام طرح خدمات غیرحضوری، ایجاد پرونده الکترونیک در تمامی شعب تیپ 2،3،4 و 5، انجام برنامه نظام پیشنهادها و بهره برداری از نظرات کلیه همکاران در تمامی سطوح جهت ارتقای خدمات به مخاطبان و انجام خدمات به موقع و حفظ کرامت مراجعه کننده‌ها و شرکای اجتماعی سازمان به ویژه کارفرمایان، کارگران و بازنشستگان تامین‌اجتماعی از برنامه های امسال اداره کل تامین‌اجتماعی استان یزد است.

 

در پایان این نشست از تعدادی از کارکنان اداره کل تامین‌اجتماعی یزد تقدیر شد.


ارسال نظر

captcha