فعالیت بیش از ١٢ هزار کارگاه تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تامین‌اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به منظور بررسی و نظارت بر عملکرد، فعالیت‌ها و رفع مشکلات اجرایی و گفت‌وگو با همکاران از شعبه تامین‌اجتماعی چلگرد بازدید کرد.

تامین 24 / مدیر کل تامین‌اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در این بازدید گفت: با توجه به اینکه تامین‌اجتماعی سازمانی درآمد-هزینه‌ای است و هرگونه ارائه خدمات و تعهدات متکی بر دریافت حق بیمه‌ها است، لذا ضروری است برنامه عملیاتی وصولی با تلاش همکاران و مساعدت شرکای اجتماعی تحقق یابد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامرضا محمدی با اشاره به تعامل سازنده این سازمان با کارفرمایان افزود: در سال ١٣٩٧درسطح استان چهارمحال و بختیاری تعداد 12642 کارگاه تحت پوشش این سازمان فعال بوده‌اند که نسبت به سال قبل در بخش فعالیت‌های پیمانکاری و کارگاه‌های بیش از ٥٠ نفر شاهد افزایش بوده‌ایم.

 

وی به ارائه خدمات غیرحضوری به شرکای اجتماعی اشاره کرد و گفت: «طرح ملی توسعه خدمات غیرحضوری با هدف دسترسی سریع و آسان مخاطبان اجتماعی به خدمات تامین‌اجتماعی طراحی شد و در آن خدمات غیر حضوری در قالب سامانه‌ای متمرکز و یکپارچه ارائه شده و با توجه به گستردگی خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی، ٦٥ خدمت غیر حضوری در یک درگاه تجمیع شده است.

 

محمدی گفت: بخش نرم افزار «تامین اجتماعی من» نیز یکی دیگر از بخش‌های مهم این درگاه ملی بوده و در این بخش امکان پی‌گیری درخواست‌ها و سرویس‌های شخصی‌سازی شده قرار داده شده است.

گفتنی است تعداد ٣٧٩ کارگاه فعال صنفی و پیمانکاری تحت پوشش تامین‌اجتماعی شعبه چلگرد هستند.


ارسال نظر

captcha