نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی:

در ارتقای کیفیت خدمات بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی تلاش کنیم

مدیر کل تأمین‌اجتماعی استان خوزستان با حجت‌الاسلام والمسلمین مجید ناصری‌نژاد، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / حجت الاسلام والمسلمین مجید ناصری‌نژاد، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین‌اجتماعی استان خوزستان با اشاره به اینکه در راستای اصل ٢٩ قانون اساسی و پوشش حداکثری آحاد جامعه ایران اسلامی، همه باید در تداوم کیفیت خدمات بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی تلاش کنند، گفت: مجموعه مدیران و کارگزاران تأمین‌اجتماعی افرادی صدیق، دلسوز و پاکدست هستند و در سال‌های اخیر تلاش‌های به‌عمل آمده برای تعالی بخشی به بیمه شدگان و مستمری بگیران بر کسی پوشیده نیست.

                                                               

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی توجه و اهتمام به مناطق کم برخوردار و محروم را خواستار و اظهار داشت: شعبه تامین‌اجتماعی شادگان از نظر نیروی انسانی با مشکلاتی مواجه است و شرایط اقلیمی و آب و هوایی و همچنین امکانات شهرستان جذب نیروی انسانی را با مشکل مواجه کرده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در ادامه سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین‌اجتماعی استان خوزستان با اشاره به اینکه سازمان تأمین‌اجتماعی برای نیل به اهداف قانونی و پیش بینی شده، خود را مکلف به رعایت اصل صیانت و ارتقای ارزش ذخایر سازمان تامین‌اجتماعی می‌داند، گفت: این منابع، ضامن پایداری و توان‌مندی این سازمان برای اجرای تعهدات آنی و آتی محسوب می‌شود. در حال حاضر بیش از ٧٣ هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی و همچنین ٢ هزار نفر مستمری بگیر و  7 هزار کارگاه فعال در حوزه عملکرد این شهرستان تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند که با جدیت امور محوله انجام می‌پذیرد.


ارسال نظر

captcha