قدردانی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی گیلان از نمایندگان تامین‌اجتماعی در هیات‌های تشخیص مطالبات

نمایندگان سازمان تامین‌اجتماعی در هیات‌های تشخیص مطالبات از حیث رعایت انصاف و عدالت و صیانت از حقوق کارفرمایان از نمایندگان کارفرمایی پیشتازتر هستند.

تامین 24 / نشست مشترک مدیران مجموعه تامین‌اجتماعی گیلان با فعالان تشکل‌های کارفرمایی استان از اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، خانه صنعت و معدن، کانون کارفرمایی و انجمن کارآفرینان برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، جمیل حق‌پرست، مدیرکل تامین‌اجتماعی گیلان در این نشست با اشاره به تلاطم‌های اقتصادی یک‌سال گذشته و تاثیرات مستقیم نوسانات آن بر سازمان، ارائه بسته حمایتی در راستای رونق تولید و طرح توسعه خدمات غیرحضوری را از مهمترین اقدامات اجرایی تامین‌اجتماعی در ماه‌های سپری شده امسال برشمرد.

 

وی اجرای طرح پرونده‌ الکترونیک را نیز گام دیگری برای نیل به افزایش رضایت‌مندی و تسریع و تسهیل خدمت‌رسانی دانست و از راه‌اندازی ٥ کارگزاری جدید تامین‌اجتماعی طی ماه آتی در شهرهای رودسر، لنگرود، صومعه سرا، تالش و بندر آستارا خبر داد.

 

هادی تیزهوش تابان، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان در این جلسه از فعالیت‌های چشمگیر سازمان تامین‌اجتماعی برای ارتقا و تعالی مجموعه و افزایش رضایت‌مندی قدردانی کرد و با ابراز رضایت از تقویت و تعامل مناسب با شرکای اجتماعی به‌ویژه جامعه کارفرمایی اذعان داشت: یکی از نمونه‌های بارز این امر در جلسات هیات‌های تشخیص مطالبات مشهود است؛ به‌گونه ای که باید پذیرفت نمایندگان تامین‌اجتماعی در این هیات‌ها از حیث رعایت عدالت و انصاف و صیانت از حقوق کارفرمایان بسیار پیش‌تر از نمایندگان کارفرمایی عمل می‌کنند.

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان همچنین با اشاره به طرح‌های مختلف تامین‌اجتماعی از جمله بخشودگی جرایم، خواستار حمایت‌های ویژه از کارفرمایان قانون‌مدار که همواره به تکالیف خود عمل می‌کنند شد.

 

 

 


ارسال نظر

captcha