در بازدید مدیر کل تامین‌اجتماعی خراسان شمالی از مراکز بزرگ صنعتی استان مطرح شد:

چرخه تولید زیر چتر تامین‌اجتماعی در امنیت قرار دارد

مدیران کارخانجات و مراکز بزرگ صنعتی استان خراسان شمالی امنیت موجود در مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی را مرهون تامین‌اجتماعی دانستند و اظهار کردند: در این شرایط اقتصادی، حضور تامین‌اجتماعی سبب آرامش فکری جامعه کار و تولید کشور است و این سازمان چرخه تولید را زیر چتر امنیت خود قرارداده است.

تامین 24 / محمد علی عباس‌زاده وحید، مدیر کل تامین‌اجتماعی خراسان شمالی از چند کارخانه و مرکز تولیدی و صنعتی بزرگ سطح استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان اهم مسائل و مشکلات کارگران و مدیران و سرمایه گذاران این واحدهای صنعتی و تولیدی قرار گرفت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، عباس‌زاده وحید درخصوص این دیدارها گفت: سازمان تامین‌اجتماعی همواره کارگران و کارفرمایان را شرکای اجتماعی اصلی خود دانسته و براین عهد استوار است که دستیابی به موفقیت‌های بزرگ سازمانی مرهون حضور کارگران و کارفرمایان است.

 

مدیر کل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی گفت: با عنایت به این موضوع و به‌منظور دیدار با سرمایه‌گذاران محترم استان، کارفرمایان و کارگران عزیز به تعدادی از مراکز صنعتی بزرگ سطح مراجعه کردیم و طی این دیدار با شرکای اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کردیم.

 

عباس‌زاده وحید ادامه داد: طی این بازدید و بر اساس ارزیابی‌های به‌عمل آمده رضایت بالایی از مجموعه خدمات سازمان تامین‌اجتماعی حاصل شده است که این امر نتیجه تلاش‌های همکاران این سازمان در مسیر خدمت‌رسانی بهینه به کارگران، بیمه شدگان و کارفرمایان است.

 

مدیر کل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی ضمن اشاره به اهم خدمات نوین سازمان تامین‌اجتماعی گفت: سیاست‌های این سازمان بر این است که مخاطبان با کمترین حضور فیزیکی در مراکز بیمه‌ای و درمانی تامین‌اجتماعی حداکثر خدمات را ببرند.

 

عباس‌زاده وحید افزود: بر این اساس طرح خدمات غیرحضوری سازمان تامین‌اجتماعی حدود ٨٠ خدمت را در قالب زیرساخت‌های الکترونیکی جهت استفاده و بهره‌مندی مخاطبان سازمان ارائه داده است که در مرحله اطلاع رسانی و تعمیم و گسترش استفاده است.


ارسال نظر

captcha