در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شستا رخ داد:

کمک 9 میلیارد و 600 میلیون ریالی هلدینگ سیمان تامین به مددجویان بهزیستی

در راستای سیاست‌های دولت و مجموعه شستا برای یاری رسانده به اقشار کم توان جامعه این شرکت به همراه شرکت های تابعه خود و با دستور مدیرعامل شستا، رقمی معادل ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال را به حساب‌های بهزیستی واریز کردند.

تامین 24 /این اقدام در قالب مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های اقتصادی و با همکاری شرکت ‌های زیر مجموعه این هلدینگ صورت گرفته و علاوه بر شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، شرکت سیمان فارس و خوزستان (با همراهی شرکت‌های تابعه)، سیمان ارومیه، سیمان صوفیان، سیمان شاهرو، سیمان قائن، سیمان زنجان ، شرکت ایرانسازه و شرکت سابیر (ساختمان سد و تاسیسات آبیاری) نیز مبالغی را به صورت جداگانه به حساب‌ سازمان بهزیستی واریز کردند.

به گزارش تامین24 به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا، گفتنی است که  شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا، همواره در راستای فقر زدایی نسبت به اشتغالزایی و حفظ اشتغال موجود اهتمام داشته و در راستای تامین منافع حقوق صاحبان اصلی خود که بیمه شدگان تامین اجتماعی  هستند در تلاش است.

بر همین اساس این شرکت چندی پیش و در تحقق عملی مسئولیت‌های اجتماعی خود، کمک‌های مادی و غیر نقدی قابل توجهی به سیل‌زدگان ۴ استان نیز  کرده بود.

شایان ذکر است که شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین به عنوان یک هلدینگ در بخش سیمان، عمران و حمل و نقل  ۱۸

 


ارسال نظر

captcha