دومین جلسه کمیته مشترک بیمه و درمان تامین‌اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

در راستای ارایه خدمات مناسب به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین‌اجتماعی، دومین جلسه کمیته بیمه و درمان اردبیل با حضور اعضا و مسئولان تشکل‌های کارگری و روسای کانون‌های بازنشستگی در استان برگزار شد.

تامین 24 / مدیرکل تامین‌اجتماعی اردبیل در این جلسه ضمن تشریح وضعیت تامین‌اجتماعی استان، هدف این نشست‌ها را بهبود تصمیم گیری‌ها و فرآیندهای اجرایی، حفظ و صیانت از سرمایه‌های بیمه شدگان، ارتقای همکاری‌ها با شرکای اجتماعی و افزایش رضایت خاطر جامعه هدف این سازمان دانست و گفت: این‌گونه تعاملات زمینه‌ساز ارتقای فعالیت‌ها است و آرامش خاطر بیمه شدگان را به دنبال دارد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، سعید بشرخواه با تاکید بر تداوم و برگزاری منظم جلسات و پی‌گیری و اجرای مصوبات کمیته خاطرنشان کرد: شرکای اجتماعی صاحبان اصلی سازمان تامین‌اجتماعی و مجموعه همکاران سازمان عهده‌دار خدمت رسانی بهینه به آنان هستند.

 

وی افزود: تشکیل کمیته مشترک بیمه و درمان و شرکای اجتماعی با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران به عنوان مهم‌ترین اقدام سازمان تامین‌اجتماعی برای تحقق این امر مهم است و اعتقاد داریم که جایگاه کنونی مجموعه تامین‌اجتماعی استان با تعامل و ارتباط با شرکای اجتماعی به‌وجود آمده است.

 

مدیرکل تامین‌اجتماعی اردبیل با اشاره به اینکه حرکت این سازمان برای کاهش مراجعه‌های غیرضروری و گام برداشتن در جهت ارائه خدمات به صورت غیرحضوری از مهم‌ترین اقدام‌ها و اهداف در سال‌های اخیر شمرده می‌شود، اظهار داشت: با تکمیل سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری شاهد تحولی شگرف در نحوه خدمت‌رسانی در سازمان تامین‌اجتماعی خواهیم بود. بنابراین همه وظیفه داریم در راستای اجرای این طرح ملی نهایت تلاش و کوشش را انجام دهیم و جامعه هدف را به‌ سوی خدمات غیر حضوری سوق دهیم.

 

دکتر برجی، مدیر درمان تامین‌اجتماعی اردبیل نیز، گزارشی از وضعیت امکانات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در استان ارایه کرد و افزود: مراکز درمانی موجود با تمام ظرفیت در حال خدمت رسانی به مخاطبان و مراجعه کننده‌ها هستند و سیاست این مدیریت بر گسترش خدمات از نظر کمی و کیفی در سطح استان اردبیل است.


ارسال نظر

captcha