40 درصد جمعیت استان کرمانشاه زیر پوشش سازمان تامین‌اجتماعی هستند

حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه با شهردار اسلام‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / حمیدرضا قاسمی در این جلسه اظهار داشت: در سالی که با درایت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به عنوان سال رونق تولید مزین شده است و با توجه به اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه کشور، چاره برون‌رفت از وضع موجود اقتصادی اتحاد و همدلی و سپس کمک به رونق تولید است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، وی افزود: در کنار شهرداری به عنوان کارفرمای با ارزش‌ترین قشر جامعه یعنی کارگران غیرتمند و مولدان اقتصادی جامعه خواهیم بود و با گسترش تعاملات خود در همه زمینه‌های اقتصادی، خصوصا پایداری کارگاه‌ها و کارفرمایان طرف قرارداد شهرداری با هدف نگه‌داشت نیروی انسانی و اشتغال کارگران با تمام توان و در چارچوب قوانین و مقررات جاری سازمان تامین‌اجتماعی به همکاری ادامه خواهیم داد؛ زیرا خمیرمایه و فلسفه وجودی سازمان تامین‌اجتماعی ریشه در رونق تولید دارد.

 

مدیر کل تامین‌اجتماعی کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه نزدیک به ٤٠ درصد از جمعیت ٢ میلیون نفری استان و در کشور حدود ٥٠ درصد جمعیت ٨٠ میلیونی  تحت پوشش چتر حمایتی سازمان تامین‌اجتماعی هستند، نقش و رسالت سازمان تامین‌اجتماعی در کمک به دولت و استمرار اشتغال بی بدیل است.

 

قاسمی به طرح توسعه خدمات غیر حضوری سازمان تامین‌اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران می‌توانند بدون مراجعه به شعب سازمان تامین‌اجتماعی و صرفا به سایت مراجعه و ضمن ثبت نام و دریافت گذرواژه، درخواست خدمات مورد نظر خود را به سیستم وارد کنند.

 

در ادامه این دیدار علی حمیدی‌تبار، شهردار اسلام‌آباد غرب ضمن قدردانی از توجه سازمان تامین‌اجتماعی به مجموعه شهرداری، خواستار افزایش تعاملات دوجانبه با هدف کسب رضایت ارباب‌رجوع و پیشبرد برنامه‌ها شد.

 

 


ارسال نظر

captcha