67 درصد جمعیت بندر ماهشهر تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند

رئیس شعبه تأمین‌اجتماعی بندر ماهشهر در دیدار با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اقدامات این سازمان را تشریح کرد.

تامین 24 / بیژن طالبی در دیدار با علی گلمرادی، نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ٦٧ درصد مردم این شهرستان تحت پوشش سازمان‌ تأمین‌اجتماعی هستند گفت: بیش از ٨٢ هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی و نزدیک به ٨ هزار نفر مستمری بگیر و همچنین قریب به ٧ هزار کارگاه فعال در حوزه عملکرد این شعبه از خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی بهره‌مند هستند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، طالبی با اشاره به بحران سیلاب اخیر افزود: به ٤٦٧ نفر از کشاورزان تحت پوشش این سازمان نیز خدمات ویژه‌ای ارائه شده است و این سازمان بر اساس تعهدات قانونی سعی کرده تا نسبت به رفع موانع و مشکلات آنها اقدام کند.

 

همچنین علی گلمرادی، نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر موضوع اشتغال و نقش نیروی کار در چرخه تولید کشور گفت: کارکردهای سازمان تأمین‌اجتماعی ارتباط مستقیم با کارگران، کارفرمایان و دولت دارد و این امر مستلزم حمایت بیش از پیش از سازمانی است که با آحاد جامعه ایرانی در ارتباط است.

 

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی، سازمان تأمین‌اجتماعی را تضمین کننده سلامت و معیشت بخش قابل توجهی از جمعیت کشور برشمرد و افزود: وضع قوانین و اجرای دستورالعمل‌ها باید به‌ گونه‌ای باشد تا بتوان نهایت مطلوب نیازهای بیمه‌ای، درمانی و معیشتی اقشار تحت پوشش تأمین‌اجتماعی را فراهم کرد.


ارسال نظر

captcha