طی سال 97 انجام شد؛

پرداخت بیش از 2 هزار میلیارد ریال به بیمه شدگان تامین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تامین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان، ضمن گفت‌وگو با مدیر و خبرنگاران این رسانه، خدمات سازمان در بخش بیمه‌ای و نیز اقدام در راستای ارائه خدمات غیرحضوری را تشریح کرد.

تامین 24 / عباس نورمحمدی در جریان این بازدید اظهار داشت: سال گذشته 2533 میلیارد ریال بابت ارایه خدمات بیمه‌ای به بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی،وی افزود: در سال گذشته افزون بر 1250 میلیارد ریال بابت مستمری بازنشستگان، ٦٥٠ میلیارد ریال به منظور پرداخت مستمری بازماندگان و افزون بر ١١٠ میلیارد ریال بابت مستمری از کارافتادگی در در این استان هزینه شد.

 

مدیرکل تأمین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تا پایان خرداد امسال ٦٥ نوع خدمت در هفت شعبه دائمی تأمین‌اجتماعی این استان به صورت غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می‌شود.

 

نورمحمدی عنوان کرد: ارائه خدمات غیرحضوری به جامعه هدف در شعبه‌های تأمین‌اجتماعی کشور تا پایان سال جاری به ٢٠٠ مورد افزایش خواهد یافت.

 

وی افزود: عمده‌ترین خدماتی که ‌اینک یا در آینده به صورت غیرحضوری در شعبه‌های تأمین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به جامعه هدف ارائه می‌شود شامل صدور و تمدید دفترچه درمانی، ارسال دفترچه درمانی از طریق پیک یا پست به محل سکونت بیمه شده، درخواست و مشاهده بازرسی کارگاه و ثبت اعتراض به بازرسی، مشاهده آخرین وضعیت بیمه پردازی و سوابق بیمه‌ای، مشاهده و دریافت فیش و حکم حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران، صدور برگ پرداخت حق بیمه، دریافت لیست و حق بیمه، پرداخت انواع تعهدات کوتاه‌مدت از جمله کمک هزینه ازدواج، غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری، کمک هزینه کفن و دفن و ... است.


ارسال نظر

captcha