مدیرکل تأمین‌اجتماعی آذربایجان شرقی:

20 کارگاه تحت پوشش در آتش‌سوزی بازار تبریز، تخریب شد

به گفته مدیرکل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در جریان حادثه آتش سوزی بازار سرپوشیده تبریز، 20 کارگاه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که 35 نفر از بیمه‌شدگان این سازمان در آنها مشغول فعالیت بودند، در آتش سوختند.

تامین 24 / در پی آتش سوزی هفته گذشته بازار سرپوشیده تبریز به عنوان بزرگترین بازار سرپوشیده جهان، اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در جهت حمایت از کارفرمایان و بیمه شدگان خسارت دیده آمادگی خود را اعلام کرد.

 

به گفته جعفر سمساری، با توجه به اینکه بازار تبریز در حوزه شعبه یک تبریز قرار دارد، از همان ابتدای حادثه دستورات لازم در جهت تسریع در امور کارفرمایان و بیمه‌شدگان خسارت دیده در این بازار صادر شد و با هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مقرر شد ضمن ارائه خدمات سریع و به‌هنگام، نسبت به صدور احکام مقرری بیمه بیکاری بیمه شدگانی که به علت تخریب کارگاه‌ها، ادامه فعالیت آنان مقدور نیست و نیز پرداخت لیست حق بیمه کارگاه‌های مشمول، همکاری لازم به‌عمل آید.

 

به گزارش تامین 24 و به نقل از فرمانداری شهرستان تبریز، در جریان آتش سوزی بازار بزرگ تبریز، 120 واحد صنفی خسارت دیدند و  29 نفر نیز در  این حادثه مصدوم شدند. بر اساس برآوردهای صورت گرفته، خسارت آتس سوزی بازار بزرگ تبریز برای بنای بازار، بیش از 20 میلیارد تومان است.

 

 

 


ارسال نظر

captcha