دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در استان بوشهر با نماینده ولی فقیه در استان

عبدالله شیرکوند، مدیرکل تامین‌اجتماعی استان بوشهر به همراه اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر با آیت‌الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند و در این دیدار مدیرکل تامین‌اجتماعی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته بیان کردند.

تامین 24 / در این دیدار آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن گرامی‌داشت هفته کار و کارگر گفت: استان بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار است که با توجه به وجود زیرساخت‌های مناسب در عرصه‌های نفت و گاز ضروری است مدیران و مسئولان استانی جهت توسعه صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی برنامه‌های مناسبی تنظیم و اجرا کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، آیت‌الله صفایی بوشهری تاکید کرد: دستگاه‌های مسئول با هدایت نیروهای جوان به سمت فراگیری آموزش‌های تخصصی، تمام تلاش خود را جهت جذب هر چه بیشتر این جوانان در واحدهای استانی به‌عمل آورند.

 

این نشست با حضور اعضای خانه کارگر، انجمن‌های صنفی کارگری، فرماندهان بسیج کارگری، جمع کثیری از اتحادیه‌های کارگری، مدیران عامل و کارفرمایان شرکت‌ها و کارگاه‌های فعال برگزار شد.


ارسال نظر

captcha