مشارکت دکتر درخشان در ویزیت بیماران سیل زده استان گلستان

بازدید معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور از مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان

معاون درمان تامین اجتماعی کشور با حضور در مناطق سیل زده استان گلستان در ویزیت و درمان بیماران سیل زده مشارکت کرد.

تامین 24 / دکتر مهدی درخشان که متخصص گوش وحلق وبینی است ضمن بازدید از روند ارائه خدمات درمانی به سیل زدگان ، ساعتی را به ویزیت بیماران پرداخت و خدمت به بندگان خدا را توفیقی بزرگ دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی،دراین بازدید دکتر احمد نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان وی را همراهی کرده و گزارش کاملی از ارائه خدمات درمانی توسط مدیریت درمان استان در روزهایی که از وقوع سیل می گذرد به دکتر درخشان ارائه داد.

بازدید معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور از مناطق سیل زده آق قلا وگمیشان

دکتر درخشان از مناطق سیل زده استان گلستان در شهرهای آق قلا و گمیشان بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از فرایند امدادرسانی درمانی در بیمارستان صحرایی و تیم های سیار مدیریت درمان تامین اجتماعی ، با سیل زدگان دیدار وگفتگو کرد و ضمن ابراز تاسف از حادثه سیل ، از  ابراز رضایت آنها از روند امدادرسانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ابراز خرسندی کرد.

دکتر درخشان همچنین از بخشهای ام آر آی ، سی تی اسکن و بخش های ویزیت متخصصان مختلف بازدید کرد و از همکاری نزدیک گروههای مختلف امدادی در یاری سیل زدگان تقدیر کرد.

همکار پزشک تامین اجتماعی اولین روز کاری خود را با امدادرسانی به سیل زدگان آغاز کرد

دکتر مهسا گری، پزشک عمومی درمانگاه تامین اجتماعی بندرترکمن که دیروز ابلاغ اشتغال به کار خود را دریافت کرد، اولین روز کاری خود را با امدادرسانی به سیل زدگان آغاز کرد.

وی هدف از این کار را تبرک راه سی ساله خدمت به کار خیر دانست و از این توفیق ابراز خرسندی کرد.

دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی نیز که برای بازدید به مناطق سیل زده استان گلستان سفر کرده است،  ضمن تقدیر از این همکار جدید و تشکر از احساس مسئولیت وی ، این توفیق بزرگ یعنی خدمت به بندگان نیازمند را در آغاز خدمت در سازمان تامین اجتماعی به این همکار تبریک گفت وبرای او آرزوی سلامتی وبهروزی کرد.

دکتر احمد نصرتی مدیر درمان استان گلستان نیز از وجود همکارانی با این تعلق خاطر بالا به سازمان ابراز خوشنودی کرد.

 

---

ارسال نظر

captcha