بخش اتاق عمل بیمارستان تامین‌اجتماعی قم موفق به کسب تندیس لبخند شد

مدیردرمان تامین اجتماعی قم گفت: بخش اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) با فعالیت‌های ابتکاری موفق به کسب تندیس لبخند شد.

تامین 24 / دکتر داود علی‌محمدی اظهار داشت: بیمارستان امام رضا(ع) قم در اقدامی جالب برای کاهش اضطراب کودکان بیمار قبل از عمل جراحی، آنان را با یک اتومبیل اسباب بازی به اتاق عمل هدایت می‌کند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: از یک سال پیش به منظور توسعه گفتمان خوش‌رویی، خوش‌گویی و خوش‌خویی در مراکز درمانی تابعه مدیریت درمان استان قم و تشویق ابتکارات و اقدامات جالب و زیبا در این زمینه، بخش اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) با فعالیت‌های ابتکاری موفق به کسب تندیس لبخند شد.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی قم گفت: از اقدامات جالب و زیبای بخش اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) اجرای برنامه «کاهش اضطراب» در انتقال کودکان بیمار با اتومبیل اسباب بازی به اتاق عمل است که با استقبال والدین و خوشحالی کودکان بیمار مواجه شده است.

 

دکتر علی‌محمدی با اشاره به اهمیت خلاقیت در رفتار مطلوب و خوب با مراجعه کننده‌ها و بیماران اظهار داشت: یکی از خواسته‌های بیماران، توجه و حمایت عاطفی از بیماران در مراکز درمانی است و انجام چنین اقداماتی می‌تواند در کاهش اضطراب و نگرانی بیماران و همراهان موثر باشد.

 

مدیردرمان تامین اجتماعی قم خاطر نشان کرد: این مجموعه با محوریت توسعه طرح خوش‌رویی، از اقدامات اثر گذار در ارتباط با بیماران و مراجعه کننده‌ها در راستای رعایت حقوق شهروندی به عنوان یکی از راهبردهای مهم، حمایت و پشتیبانی م


ارسال نظر

captcha