معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی: از ایده های خلاقانه استقبال می شود

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: از ایده های خلاقانه همکاران برای ارتقای خدمات به جامعه تحت پوشش و همچنین راهکارهای اصلاحی برای بهبود فعالیت ها استقبال می شود.

تامین 24 / دکتر مهدی درخشان در نشست هم اندیشی با مدیران و همکاران معاونت درمان که در سالن اجتماعات ستاد مرکزی سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: از ایده های خلاقانه همکاران حوزه درمان و همچنین پیشنهادات اصلاحی در راستای ارتقاء خدمات استقبال می کنیم و در معاونت درمان دریافت ایده های جدید نهادینه شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی عملیاتی کردن ایده های خلاقانه را از مسائل بسیار مهم برشمرد و گفت: هدف نهایی تمامی مدیران و همکاران حوزه درمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور ارتقاء خدمات و افزایش رضایتمندی مردم است.

دکتر درخشان با بیان اینکه در نشست هم اندیشی با همکاران پیشنهادات عملیاتی دریافت شده است، اظهار کرد: مدیریت منابع انسانی از مسائل بسیار مهم سازمان تأمین اجتماعی است و در این حوزه از سازمان نیازمند اصلاح و ارتقاء هستیم.

وی اصلاح تشکیلات حوزه درمان را از مسائل با اهمیت برشمرد و گفت: اصلاح ساختار تشکیلاتی سازمان در سال های اخیر پیگیری می شود و امیدواریم در این زمینه به نتیجه مطلوب برسیم.

کارکنان حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این نشست به بیان دیدگاه های خود پرداختند. اصلاح فرآیندها، تعریف دقیق ارتباط کاری بین معاونت درمان با هلدینگ درمانی، اصلاح تعهد خدمت پزشکانی که از مأموریت آموزشی استفاده می کنند، افزایش ارتباط کاری معاونت درمان با سایر حوزه های سازمان، اصلاح تشکیلات معاونت درمان، افزایش اختیار اعضای کمیته انتصابات، اصلاح تعرفه خدمات درمانی و بازنگری در سطح بندی توسعه مراکز درمانی از جمله مباحث مطرح شده از سوی کارکنان معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی است.

در پایان این جلسه به 6 نفر از کارکنان معاونت درمان که به عنوان کارمند نمونه انتخاب شده اند، لوح تقدیر اهدا شد.  اسامی کارمندان نمونه معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی بدین شرح است:

شراره میرسعیدی، معصومه محمودی، ابراهیم نائل، سیدعظیم حسینی، سلیمه رحیمی مقدم و فوزیه طباطبایی زواره


ارسال نظر

captcha