افتتاح کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان منوجان

با حضور نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل تامین اجتماعی این استان، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی منوجان افتتاح شد.

تامین 24 / مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان در مراسم گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و افتتاح کانون بازنشستگان در شهرستان منوجان ضمن تبریک ایام دهه کرامت و هفته تامین اجتماعی از حضور در جمع مردم جنوبی‌ترین شهرستان استان اظهار خرسندی کرد و افزود: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌ای کشور با ضریب پوشش بیمه‌ای بالای ٥٠ درصد توانسته است با پرداخت ماهیانه بیش از ٦٧٠٠ میلیارد تومان به موقع به تعهدات خود در قبال شرکای اجتماعی عمل کند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسینی با اشاره به تفاوت پوشش بیمه‌ای در شهرستان‌های جنوبی و شمال استان کرمان خاطر نشان کرد: در راستای ترویج فرهنگ بیمه‌ای و دسترسی آسان مردم به خدمات تامین اجتماعی شعب اقماری در شهرستان‌های قلعه گنج، رودبار جنوب و عنبرآباد راه اندازی شد و مجوز شعبه اقماری فاریاب اخذ شده است.

 

وی تولید سازمان تامین اجتماعی را منفعت اجتماعی عنوان و تصریح کرد: هر جا ضریب پوشش بیمه‌ای بالاتر باشد امنیت اجتماعی نیز بالاتر است و این موضوع سطح رفاه، آسایش و آرامش مردم کمک می‌کند.

 

حسینی مبلغ پرداختی تعهدات سازمان تامین اجتماعی در شهرستان منوجان را در سال گذشته بیش از ١٧ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با حضور در کارگاه‌ها به عنوان چتر حمایتی بیمه‌ای دغدغه حال و آینده کارگران را برطرف می‌کند و نیروی کار با آسایش و امید به آینده به توسعه فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی ادامه می‌دهد.

 

مدیر کل تامین اجتماعی کرمان با اشاره به خدمات غیر حضوری این سازمان تصریح کرد: تمام این خدمات در راستای حفظ حقوق بیمه شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان انجام شده است.


ارسال نظر

captcha