عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای برای کارفرمایان راهگشاست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب برای کارگاه‌هایی که از نظر مالی دچار مشکل هستند، بسیار راهگشاست و کارفرمایان مدیون را در پرداخت بدهی‌های‌شان یاری می‌کند.

تامین 24 / زهرا سعیدی مبارکه اظهار داشت: تامین اجتماعی نهادی است که وظیفه‌اش ایجاد رضایت‌مندی و امنیت خاطر در سطح جامعه است و با این اقدام، حرکتی سازنده انجام داده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تاکید کرد: اجرای قانون بخشودگی جرایم توسط سازمان تأمین‌اجتماعی، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند.

وی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی درعین اینکه کارفرمایان کارگاه‌های مدیون را یاری می‌دهد، شایسته است که مزایایی نیز برای کارفرمایانی که حق‌بیمه کارگاه‌شان را به موقع و به میزان واقعی پرداخت می‌کنند، درنظر بگیرد تا از این طریق سایر کارفرمایان نیز ترغیب به خوش‌حسابی شوند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: تأمین‌اجتماعی ‌باید به گونه‌ای عمل کند که ضمن تشویق و ایجاد انگیزه برای پرداخت حق‌بیمه به‌موقع و کامل در کارفرمایان، شرایط مناسب‌تری برای تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها فراهم شود.

عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اطلاع رسانی به کارفرمایان در خصوص اجرای طرح بخشودگی کارفرمایان خوش حساب بسیار مهم است، گفت: آگاه سازی و در جریان قرار گرفتن تمامی کارفرمایان از اجرای این طرح از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ تا کارفرمایان با اطلاعات لازم به شعب مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

 


ارسال نظر

captcha