یادداشت علی حیدری در گرامیداشت یاد ابوتراب فیضی

باغبان دلسوز تامین‌اجتماعی

درخت تناور و پرثمر سازمان تامین‌اجتماعی ماحصل تلاش‌ها و مساعی برزیگران و باغبان‌هایی دلسوز و دغدغه‌مند است که عمر با برکت خویش را صرف قوام و دوام آن کرده و می‌کنند و در جهت بالندگی و پایداری هرچه بیشتر آن گام برداشته و برمی‌دارند.

علی حیدری 

عضو و نایب‌رئیس سازمان تامین‌اجتماعی

تامین 24 / بی‌شک سایه‌ساری سازمان تامین‌اجتماعی بر سر چندین نسل از اقشار تلاشگر و زحمت‌کش جامعه، مرهون مجاهدت‌های فکری و عملی مدیران، کارکنان و شرکای اجتماعی (بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان) است و در میان این فعالان و حامیان سازمان تامین‌اجتماعی، ابوتراب فیضی هم به لحاظ قدمت فعالیت و مداومت‌کاری و هم به لحاظ ویژگی بارز او یعنی مجاهدت بی‌شائبه و بدون چشمداشت از کیان سازمان تامین‌اجتماعی، برجسته است.

درگذشت ایشان را به خانواده محترم و سایر بازماندگان معزز ایشان تسلیت می‌گویم و برای روح سترگ او، علودرجات و هم‌نشینی با اولیا و صلحا از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌‌کنم. همچنین  باید درگذشت این پیشکسوت کارگری را به سازمان تامین‌اجتماعی تسلیت بگویم، چراکه او زندگی خود را وقف این سازمان کرده بود و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرد و تا زمانی که رمقی در جانش بود، برای دفاع از کیان این سازمان قدم زد و پای فشرد و تا زمانی که توانی در بدنش بود، با دستان لرزانش برای اعتلای این سازمان قلم زد.

 


ارسال نظر

captcha