بیمارستان 100 تختخوابی خاتم الانبیاء نیازمند جذب 50 نیرو

مدیردرمان استان گلستان با تصریح بر کمبود تخت بیمارستانی دراین استان گفت: بیمارستان 100 تختخوابی خاتم الانبیاء افتتاح شد و 100 تخت حکیم جرجانی هم در حال پیگیری و اجراست.

مهین داوری

تامین 24 /دکتراحمد نصرتی، مدیر درمان استان گلستان بر نقش روابط عمومی در جهت تنویر افکار بیمه شده ها تاکید کرد و گفت: طبیعتا نقش روابط عمومی نقش پررنگی است چرا که در جهت تنویر افکارعمومی که آگاه باشند منابع و دارایی های سازمان به چه نحوی هزینه می شود بسیار موثر است.  

وی در گفت و گو با «تامین24» افزود: طبیعی است که در حوزه درمان انتظار داشته باشیم، بیمه شده ها نسبت به نوع خدماتی که از سازمان می گیرند آگاه باشند که اطلاع رسانی در این خصوص نیز بر عهده  روابط عمومی  است و نقش آن در برقراری ارتباط موثر با صدا و سیما و ارباب جراید نیزغیرقابل انکار است.

نصرتی با ابراز خرسندی بیان کرد: روابط عمومی مدیریت درمان استان گلستان رتبه اول را  به لحاظ میزان اطلاع رسانی، درج خبر در رسانه های سازمان و سایر رسانه های کشوری از بین روابط عمومی های کل سازمان کسب کرده است و گرچه عملکرد خوب قابل دفاعی دارد اما کار برای انجام بسیار زیاد است.

مدیر درمان استان گلستان ادامه داد: در سال 96 بودجه استان 400 میلیارد تومان در درمان مستقیم و غیر مستقیم  بود و در سال جاری، 490 میلیارد تومان و به علاوه 275 میلیارد تومان بودجه ساخت و ساز دریافت کردیم.

نصرتی افزود: تقریبا 17 پروژه در بخش بازسازی، نوسازی اورژانس ها، هتلینگ و 10 درمانگاه تخصصی و عمومی داریم که که بخشی از آنها ایجاد شده و بخشی هم در دست انجام است، به علاوه اینکه 100 تخت بیمارستان خاتم الانبیاء افتتاح شد و 100 تخت حکیم جرجانی هم در حال پیگیری و اجراست .

وی با سپاسگزاری از مدیریت عامل و مسوولان بودجه و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی که بودجه مورد نیاز را تقریبا کامل به استان تخصیص داده اند، بیان کرد: انتظار داریم، گلستان در اولویت تخصیص بودجه ساخت و ساز و طرح توسعه ای سازمان قرار گیرد و توقع دیگر اینکه مجوز موردی جذب 50 نیروی بیمارستان خاتم الانبیاء صادر شود.


ارسال نظر

captcha