قائم موهبتی،معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی:

تکریم ارباب رجوع منجر به تسهیل امور می‌شود

معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، با بیان اینکه مراکز درمانی و بیمه‌ای پیشانی سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع باید اقدام‌های موثر و بیشتری انجام دهیم و خوب است که روسای این مراکز در محل کار خویش از مراجعه کننده‌ها دیدار کنند و احوال آن‌ها را جویا شوند.

سلاله صدرائی

تامین 24 / معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، با بیان اینکه مراکز درمانی و بیمه‌ای پیشانی سازمان تامین اجتماعی هستند، افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع باید اقدام‌های موثر و بیشتری انجام دهیم و خوب است که روسای این مراکز در محل کار خویش از مراجعه کننده‌ها دیدار کنند و احوال آن‌ها را جویا شوند.

 

قائم موهبتی در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی که با محور تبیین برنامه‌های سال 97 این سازمان در مجتمع ورزشی نگین غرب تهران برگزار شد، گفت: دلجویی از مردم تاثیر بسزایی در جلب رضایت بیمه شدگان دارد و منجر به بهبود و تسهیل در امور می‌شود. ماه رمضان فرصت ارزشمندی است برای تمرین کارهای خوب و در رابطه با حرفه ما در تکریم ارباب رجوع و تسهیل امور مخاطبان. 

 

وی ارائه رویکرد و اهداف سازمان در سال 97 را منجر به همراستایی و همسویی در جهت رسیدن به اهداف دانست و اظهار کرد: در مجموع حدود 76 برنامه از برنامه‌های عملیاتی سازمان در سال 97 مربوط به حوزه معاونت امور استان‌ها است.


ارسال نظر

captcha