دیدار مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی با خانواده های دریانوردان

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دیدار نوروزی خانواده های دریانوردان کشتیرانی رفت.

تامین 24 /  دکتر محمد سعیدی به دیدار نوروزی برخی خانواده های دریانوردان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران رفت.

وی در دیدار با خانواده های سه تن از پرسنل خدوم دریایی مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن احوالپرسی از این خانواده ها، جویای وضعیت آنان شد و بر ارائه خدمات هر چه بهتر به خانواده دریانوردان این شرکت از سوی بخش های مربوطه تاکید کرد.

از جمله مواردی که رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده دریانوردان تاکید داشت، می توان به نحوه خدمات رسانی بخش های مرتبط به این خانواده در زمان حضور سرپرستان آنان در دریا اشاره کرد.

تسهیل ارتباط پرسنل دریایی با اعضای خانواده از طریق سامانه V-SAT و وضعیت سلامت و تسهیلاتی که به پرسنل و خانواده آنها ارائه می شود از جمله مواردی بود که دکتر سعیدی در این دیدارها به آنها اشاره و تاکید کرد.

سنجش میزان رضایتمندی خانواده دریانوردان از نحوه همکاری بخش های مرتبط مجموعه کشتیرانی با آنها از دیگر مسائلی بود که مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این دیدارهای نوروزی به آن پرداخت.

ضمنا دکتر سعیدی در دیدار با یکی از خانواده های این پرسنل، با برقراری ارتباط تلفنی با وی که در کشتی و در دریا حضور داشت، ضمن تقدیر از زحمات پرسنل دریایی سلام خود و دیگر مدیران مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را به تمامی دریایی هایی خدوم این مجموعه ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران؛مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پایان این دیدارهای نوروزی با تقدیم لوح و هدایا به همسران پرسنل دریایی از زحمات آنان در زمانیکه همسران دریانوردشان دور از خانواده در پهنه دریاها در حال خدمت رسانی هستند تقدیر و تشکر به عمل آورد.

لازم به توضیح است که در دیدارهای نوروزی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با خانواده دریانوردان جمعی از مدیران این شرکت از جمله مهندس علی اکبر غنجی مدیرعامل شرکت حمل فله و عضو هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و علیرضا ابراهیمی زاده مدیرعامل شرکت تامین نیروی کشتیرانی جمهوری اسلامی  حضور داشتند.

وی در دیدار خانواده های صادقی و مرتضوی قهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک آغاز سال جدید به ایشان، خانواده شهدا و ایثارگران را بهترین الگو برای مجموعه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جهت آموختن صبر، ایثار، مقاومت و خدمت دانست و بر حفظ کرامت آنان تاکید کرد.
در پایان این دیدارها مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه با اهدای لوح و هدایا از زحمات پرسنل شاغل در بخش خشکی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
لازم به ذکر است که در این دیدار علیرضا تقوی معاون امور پشتیبانی و منابع انسانی و مهندس علی اکبر غنجی مدیرعامل شرکت حمل فله و عضو هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران دکتر سعیدی را همراهی کردند.

---

 


ارسال نظر

captcha