مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران خبر داد

آماده باش مراکز درمانی تامین اجتماعی در نوروز ٩٧

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه کشیک های ایام نوروز در سطح مراکز درمانی استان تهران برقرار است خاطر نشان کرد ؛ با برقراری کشیک های نوروزی مسئولان ، پزشکان و کادر درمانی در سطح بیمارستانها و مراکز درمانی شبانه روزی تابعه خدمات درمانی مورد نیاز را به بیمه شدگان و بیماران و مسافران نوروزی ارائه خواهند داد .

تامین 24 / دکتر بابک عدلی با تاکید بر اینکه اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران تدارکات ویژه ای را نسبت به رفاه حال شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی در نظر گرفته است یاد آور شد : این اداره کل پاسخگوی نیازهای درمانی مردم و بیمه شدگان در ایام تعطیلات نوروزی در سطح استان تهران و مراکز درمانی تابعه خواهد بود  .

مدیر کل درمان استان تهران از طرح آماده باش مراکز درمانی استان تهران خبر داد و اذعان داشت : مراکز درمانی بستری از جمله بیمارستانه و دی کلینیک ها به ارائه خدمات درمانی سر پایی و بستری به بیماران و مصدومان احتمالی  نیز می باشد .
وی  با اشاره به اینکه کشیک های ایام نوروز در سطح مراکز درمانی استان تهران برقرار است خاطر نشان کرد ؛ با برقراری کشیک های نوروزی مسئولان ، پزشکان و کادر درمانی در سطح بیمارستانها و مراکز درمانی شبانه روزی تابعه خدمات درمانی مورد نیاز را به بیمه شدگان و بیماران و مسافران نوروزی ارائه خواهند داد .
این مقام مسئول  به ارائه خدمات درمانی در پلی کلینیک ها و درمانگاهها اشاره کرد و افزود : این مراکز درمانی طبق روال معمول به ارائه خدمات درمانی مطلوب مورد نیاز بیماران و بیمه شدگان محترم خواهند پرداخت .
وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی بازدیدهای سرزده از عملیات خدمت رسانی مراکز درمانی تهران ادامه خواهد داشت  تصریح کرد : با انجام دیدارهای سرزده، نوعی نظارت و رسیدگی به امور مراجعان صورت خواهد گرفت .
این مقام مسئول با اشاره به آمادگی شبانه روزی شبکه پست صوتی روابط عمومی این اداره کل جهت دریافت پیامهای بیمه شدگان و شهروندان تهرانی گفت : شبکه پست صوتی فوق اداره کل درمان استان تهران نیز به شماره ٦٦٩١٩٠٠٠ آماده دریافت کلیه پیامها و پیشنهادات شهروندان و بیمه شدگان در تمامی ساعات شبانه روز است .

مخاطبین محترم می توانند پیشنهادات و نقطه نظرات خود را به آدرس «tamin.tehran@gmail.com» ارسال کنند.


ارسال نظر

captcha