مدیرعامل تامین اجتماعی مطرح کرد

اضافه شدن ١٠٧ واگن به ظرفیت خدمت رسانی رجا در سال جاری

با حمایت های صورت گرفته از شرکت راه آهن رجا (از شرکت های تابعه سازمان تامین اجتماعی)، ٣٨ واگن جدید طی حدود یک ماه اخیر و در آستانه ایام نوروز وارد ناوگان این شرکت شده و در خدمت مسافران نوروزی قرار گرفته است.

تامین 24 / 38 واگن برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی به ظرفیت رجا اضافه شد / در سال جاری 107 واگن به ظرفیت خدمت رسانی رجا اضافه شده است

به گزارش تامین24 به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش اظهار کرد: ١٩ واگن نو از سازندگان داخلی، ١٢ واگن بازسازی و ٧ واگن خدماتی بازسازی در اختیار رجا قرار گرفت.

دکتر نوربخش افزود: ١٤٥ میلیارد تومان برای سرمایه گذاری، توسعه و بهسازی ناوگان دراختیار این شرکت قرار گرفته که واگن های جدید از محل بخشی از این سرمایه گذاری تأمین شده است.

وی ادامه داد: طی اسفند ٩٥تا اسفند سال ۹۶ در مجموع ١٠٧ واگن برای بهره برداری سفرهای ریلی در شرکت رجا اضافه شده است.

دکتر نوربخش گفت: از این ١٠٧ واگن، ٤٠ واگن نو از سازندگان داخلی، ٣٣ واگن مسافری بصورت بازسازی کامل نیمه عمر و ٧واگن بازسازی خدماتی توشه است که در مجموع ٨٠ واگن به ظرفیت اضافه شده است.

وی افزود: ٢٧ واگن غزال نیز با عمر ١٠ سال بابت طلب از یک شرکت حمل ونقل ریلی دیگر به ارزش سی و هشت میلیارد تومان وارد ناوگان رجا شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش سرمایه شرکت رجا خبر داد و گفت: سرمایه این شرکت از ١٣٥ میلیارد ریال به ١١٠٠ میلیارد ریال افزایش یافته و تا فروردین ماه ٩٧ تشریفات ثبت مربوطه به پایان می رسد.


ارسال نظر

captcha