پرداخت سود کامل 70 درصد مشمولان سهام عدالت

مشـاور رئیـس سـازمان خصوصی‌سازی با بیان این‌که حدود 2500 میلیارد تومان سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز شد، گفت: 70 درصد جامعه مشمولان سود کامل دریافت کردند و سود روستاییان و عشایر نیز در حال واریز است.

تامین 24 /جعفر سبحانی اظهار کرد: با آغاز واریز سود گروه روستاییان و عشایر فقط گروهی که تنها یک سوم سود خود را گرفتند کارمندان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان هستند که تلاش می‌کنیم تا پایان سال سود این گروه را نیز واریز کنیم.

مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرد: حدود 2500 میلیارد تومان سود از تاریخ 18 دی تاکنون که در حال تسویه با گروه نوزدهم هستیم به حساب مشمولان واریز شده و تقریبا 70 درصد جامعه مشمولان سود کامل دریافت کردند.

به گزارش جام جم آنلاین،سبحانی درباره افرادی که پس از واریز سود شماره شبای خود را اعلام کردند نیز گفت: پس از راستی‌آزمایی شماره شبای داده شده، این افراد تجمیع شده و سود آنها اوایل سال آینده واریز خواهد شد.

وی با بیان این‌که طی یک سال گذشته 49 میلیون سهامدار تعیین تکلیف شدند، شماره شبای 40 میلیون نفر به سامانه سهام عدالت وارد شد و همچنین سود این سهام واریز شد، افزود: به مناسبت این اتفاقات آیین نکوداشت سهام عدالت، 20 اسفند با حضور 1300 نفر از مشمولان سطح کشور و مسئولان کشوری برگزار خواهد شد.


ارسال نظر

captcha