دریافت تندیس نقره رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت اوزان

شرکت اوزان (از شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) در جریان هفدهمین دوره اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان موفق به دریافت تندیس نقره رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شد.

تامین 24 / شایان ذکر است از سایر شرکتهای گروه دارویی تامین شامل شیمی دارویی داروپخش، داروهای دامی داروپخش، ابوریحان و زهراوی با دریافت گواهینامه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش تامین24 به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،شرکت اوزان پیش از این، در دو سال متوالی گواهینامه این جایزه را دریافت کرده بود که در سال جاری با ارزیابی فنی و تخصصی بعمل آمده با دو پله صعود در سطح این جایزه، در سطح تندیس نقره مورد تقدیر قرار گرفت.

 در این همایش که در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان ملی استاندارد، معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و جمع کثیری از مقامات و مدیران بنگاه‌های نمونه تولیدی و خدماتی کشور برگزار شد، تندیس نقره رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، به شرکت اوزان اعطا شد.

 نهم اسفند ماه مصادف است با روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و هرسال در چنین روزی، همایشی به همین مناسبت با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و سایر مقامات کشوری برگزار می شود.

---

ارسال نظر

captcha