بازدید هیئت تجاری اسپانیائی از شرکت فولاد خوزستان

هیئت تجاری اسپانیائی برای بازدید از خط تولید بخش فولادسازی و تأمین شمش فولادی، دوشنبه 22 آبانماه 96 وارد شرکت فولاد خوزستان شدند.

تامین 24 در راستای بهبود نسبی روابط تجاری با اروپا و همچنین توسعه بازار در شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل یکی از بزرگترین هلدینگ های فولادی کشور اسپانیا و هیئت همراه این گروه صنعتی، با هدف بررسی امکان تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات نورد وابسته به این هلدینگ، در فولاد خوزستان حضور یافتند و با بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی و محمدحسین امام، مدیرصادرات به گفتگو و مذاکره پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فولاد خوزستان، در مذاکرات فشرده ای که با تجلی زاده و امام انجام شد، طرفین مشخصات ابعادی و آنالیز شیمیائی شمش های مورد نیاز و همچنین سایر موارد تجاری را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
بر اساس این گزارش، به نقل از مجید عبیات مدیر تحقیقات، فروش و بازاریابی، شمش های موردنیاز این هلدینگ اسپانیائی به منظور مصارف خاص صنعتی بوده و دارای ارزش افزوده بالاتری نسبت به تولیدات فعلی فولاد خوزستان است.
 
وی افزود: شرکت فولاد خوزستان سال های گذشته به دلیل شرایط ناشی از تحریم ها، هیچ گونه صادراتی به این کشور نداشته است و بناست همکاری هایش را با فولاد خوزستان توسعه و گسترش دهد.
گفتنی است، کشور #اسپانیا با 50 میلیون نفر جمعیت از مهمترین کشورهای اتحادیه اروپاست که در جنوب غربی این قاره قرار گرفته است. واردات فولاد به این کشور طی 3 سال گذشته بطور متوسط 8 میلیون تن در سال و عمدتاً از کشورهای روسیه، چین و ترکیه بوده است.

ارسال نظر

captcha