بازدید مدیرکل اموراستان های تامین اجتماعی از مناطق زلزله زده غرب کشور

مدیرکل اموراستان های سازمان تامین اجتماعی از مناطق زلزله زده غرب کشور بازدید کرد و در جریان خدمت رسانی به مصدومان قرار گرفت.

تامین 24 / دکتر رضا امینی، مدیرکل امور استان های سازمان تامین اجتماعی به همراه کیومرث فلاحی مدیرکل استان کرمانشاه و سهیلا ملکشاهی مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام از مناطق زلزله زده غرب کشور بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با ابلاغ پیام تسلیت و همدردی دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به مردم زلزله زده وهمکاران سازمان برای همه جانباختگان طلب مغفرت و برای بازماندگانشان از خداوند متعال صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

دکتر امینی در بازدید میدانی از شعب تامین اجتماعی گیلانغرب، اسلام آباد غرب و سرپل ذهاب گفت: اکنون وظیفه سازمانی ما در قبال مردم این مناطق دو چندان شده است و با توجه به دستور مدیرعامل لازم است خدمات سازمان به بیمه شدگان و بازماندگان آنان در اسرع وقت صورت گیرد.

کیومرث فلاحی، مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بلافاصله بعد از وقوع زلزله با حضور در مراکز درمانی و هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با تمام امکانات موجود به زلزله زدگان ارائه خدمت می کنیم و  تمامی مراکز بیمه ای و درمان این استان آماده خدمت رسانی هستند.


ارسال نظر

captcha