مدیر کل درمان استان تهران خبر داد

موفقیتی تازه برای «دی کلینیک شهید سلیمانی»

«دی کلینیک شهید سلیمانی» به عنوان اولین مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان تهران موفق به دریافت گواهی نامه ISO ٩٠٠١:٢٠١٥ شد.

تامین 24 دکتر خسروانی مقدم مدیرکل درمان استان تهران گفت: بهبود کیفیت ارائه خدمات مطلوب در مراکز درمانی از مهمترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی است .

مدیرکل درمان استان تهران اذعان داشت:سیستم مدیریت کیفیت ایزو ٩٠٠١ به عنوان رایج ترین استاندارد بین المللی در سیستم های مدیریت کیفیت است که از سال ١٣٨٨ در این اداره کل و ٧ مرکز درمانی استقرار یافته است .

وی با تاکید بر اینکه استقرار این سیستم در کلیه مراکز درمانی سرپایی از برنامه های این اداره کل است، عنوان کرد: همزمان با انتشار ویرایش جدید استاندارد ایزو ٩٠٠١ ، اداره کل درمان استان تهران برنامه ارتقای این استاندارد به ویرایش ٢٠٠١٥ در مراکز درمانی را عملیاتی نمود .

این مقام مسئول یاد آور شد: از مباحث جدید در این استاندارد می توان به رویکرد مبتنی بر ریسک، رویکرد مبتنی بر مدیریت دانش – شناخت محیط درون و برون سازمان و رویکرد مبتنی بر مدیریت تغییر اشاره کرد .

گفتنی است: دی کلینک شهید سلیمانی به عنوان اولین مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان تهران موفق به ارتقای سیستم مدیریت کیفیت خود و کسب گواهینامه ISO ٩٠٠١:٢٠١٥  شد.


ارسال نظر

captcha