طرح نظام جامع ارجاع، راهکاری برای مدیریت هزینه ها است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حوزه درمان در دولت تدبیر و امید متحول شده است، گفت: طرح نظام جامع ارجاع، راهکاری برای مدیریت هزینه ها است و به دنبال اجرایی شدن آن در همه مراکز هستیم.

تامین 24 دکتر مهدی درخشان در آیین معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، به اقدامات متعدد حوزه درمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: اقدامات تامین اجتماعی که در این دولت و در چهارسال اخیر در سطح کشور به ویژه در حوزه درمان انجام شده و تجهیزاتی که اضافه شده با ١٢ سال قبل از آن برابری می کند و این یک موفقیت بزرگ در حوزه درمان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار کرد: احداث٧ بیمارستان، توسعه ساختار الکترونیکی، ارتقا سیستم اچ.آی.اس، حذف دفترچه از مراکز ملکی و راه اندازی ٢٦مرکز درمانی از جمله این اقدامات است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ساخت ٥بیمارستان دیگر در دست اقدام قرار است، از اجرای طرح نظام جامع ارجاع به عنوان یکی دیگر از طرح های در دست اقدام این سازمان یاد کرد.


وی افزود: اجرای این طرح مانع از هدررفت زمان، هزینه و انرژی می شود و در تلاش اتصال این طرح به همه مراکز و به ویژه مراکز فوق تخصصی هستیم.


دکتر درخشان گفت: حوزه درمان تامین اجتماعی در سال های اخیر به توسعه و موفقیت های بسیاری دست یافته است.

وی یادآور شد، برای راه اندازی مراکز درمانی تامین اجتماعی در شهرهای فاقد مرکز به ویژه پاوه و جوانرود اعلام آمادگی می کنیم که نیازمند هماهنگی با مسوولان استانی است.


دکتر میثم حجتی پور مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: تامین اجتماعی دومین متولی درمان در کشور است و مراجعه میلیونی مردم به مراکز تامین اجتماعی نشان از اعتماد مردم به این سازمان است.
دکتر حجتی پور با اشاره به خدمات رایگان تامین اجتماعی در مراکزملکی تصریح کرد: تامین اجتماعی را یک سازمان عمومی غیر دولتی است که کلیه هزینه های آن از محل حق بیمه مردم تامین می شود.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تحولات اخیر تامین اجتماعی در بخش های مختلف گفت: این تحول در بخش‌های هتلینگ، توسعه مراکز، افزایش تجهیزات، خدمات نسخ الکترونیک، ساماندهی بیماران مزمن و ارتقا کمی و کیفی خدمات قابل مشاهده است و رشد قابل توجهی نیز در این زمینه دارد.


دکترحجتی‌پور از ارائه برنامه‌هایی که منجر به رشد کمی و کیفی تامین اجتماعی می شود خبر داد و گفت: از تمام توانمان در این سازمان برای رسیدن به اهداف فوق استفاده می کنیم.


وی شعار مدیریت جدید درمان تامین اجتماعی استان را «تحول منظم» عنوان کرد و گفت: این موضوع با جدیت دنبال خواهد شد .


در پایان این مراسم دکتر میثم حجتی‌پور به عنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی کرمانشاه معرفی شد و از زحمات دکترسیامک سهرابی، مدیر پیشین تجلیل و قدردانی شد.


ارسال نظر

captcha