وزیر کار مطرح کرد

ایجاد فرصت‌های شغلی و کاهش فقر مطلق، 2 ماموریت مهم دولت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای اداری شهرستان رزن اعلام کرد: ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری است.

تامین 24 /علی ربیعی بابیان اینکه امروز در کشور ثبات خوبی داریم که این ثبات به برکت رهبری انقلاب و سیاست های دولت است، افزود: در جریان تحولات بین المللی برخی کشورها می خواهند تسویه های خونین راه بیندازند و برای رسیدن به این هدف یک کشور را بزرگ می کنند و سیاست های منفعت جویانه آمریکا در منطقه نیز در این راستا است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در این بین ایران باید در مسایل بین المللی دنبال جایگاه اصلی خود باشد و در داخل کشور نیز باید در زمینه اشتعال و اقتصاد قوی شود.

وی تاکید کرد: ایران اسلامی هم باید در کنار پاسخ به تنش های بین المللی همچنین فعالیت خود را افزایش داده و هم افزایی بین دستگاهی را افزایش دهد.

وی افزود: برای کاهش سطح فقر ما نیازمند افزایش فرصت های شغلی هستیم و یکی از مهمترین برنامه های رییس جمهوری ایجاد فرصت های شغلی و  از بین بردن فقر مطلق است.

به گزارش ایلنا،ربیعی بیان کرد: برای دست یابی به اهداف ترسیم شده باید اتحاد و انسجام را افزایش داد چون ایران هم اینک در یک مسابقه بین المللی قرار دارد و برای بدست آوردن سهم خود از اقتصاد جهانی وقت چندانی ندارد.

دکتر علی ربیعی صبح امروز در راس هیاتی وارد استان همدان شد . در این سفر یک روزه افتتاح مجتمع فرهنگی ، رفاهی عترت بهزیستی ، افتتاح متمرکز پروژه های بهزیستی شامل ۲ کلینیک مددکاری اجتماعی ، یک مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد ، یک مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ ، ۲ کارگاه تولیدی ، ۳ مهد کودک و ۳۲ واحد مسکونی روستایی برای خانواده های دارای دو معلول در دستور کار قرار دارد .


ارسال نظر

captcha