نشست‌های چهارمین روز نمایشگاه مطبوعات

در چهارمین روز از نمایشگاه مطبوعات هشت نشست خبری، تخصصی و کارگاه آموزشی در حوزه رسانه و ارتباطات برگزار می‌شود.

تامین 24 / امروز هشتم آبان ماه، شش نشست تخصصی و کارگاه ‌آموزشی در حوزه رسانه و ارتباطات توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و بخش بین‌الملل معاونت مطبوعاتی برگزار می‌شود.

همچنین دو نشست خبری عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان (ساعت ۱۵:۳۰) و محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران ساعت ۱۷ برگزار خواهند شد.

نشست تخصصی «مطبوعات؛ هم‌گرایی قومی یا واگرایی قومی» با حضور علی پورصفر، یوسف پیریداغی، یدالله قربانی و غلامحسین جهان‌تیغ ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ در تالار گفت‌وگوی شماره ۳ برگزار می‌شود.

همچنین نشستی با موضوع «مطبوعات اقتصاد مقاومتی و تولید ملی» با سخنرانی محسن ایلچی، نلصر بزرگمهر و تقی‌پور از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۸:۴۵ در تالار گفت‌وگوی شماره ۲ برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا،کارگاه تخصصی «تامین امنیت در شبکه‌های اجتماعی» نیز با حضور یکی از کارشناسان پلیس فتا از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود.

همچنین نشست «خبرنویسی به سبک خبرگزاری آسوشیتدپرس» با حضور ناصر کریمی، خبرنگار و سرپرست دفتر خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس در روز دوشنبه (۸ آبان ماه) از ساعت ۱۵ تا ۱۶ برگزار می‌شود.

در همین روز نیز وصاله ماهربیزی، رئیس هولدینگ خبرگزاری آپا از کشور جمهوری آذربایجان نشست «خبرگزاری آپا و همگرایی با رسانه‌های نوین» را از ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۷:۱۵ برگزار می‌کند.

نشست «رسانه‌های افغانستان، فرصت‌ها و چالش‌ها» با حضور محمدفهیم دشتی، رئیس اتحادیه ملی خبرنگاران در کشور افغانستان در روز دوشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ برگزار می‌شود.


ارسال نظر

captcha